SSP - Small Shrimp Paradise

Prezentujte svoje krevetkárium
Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Milos »

Pani o varietach neokaridin tu mame temu. Inak pekna diskusia, len troska vedla a bolo by to idealne! :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

minimalne 2 zlte krevetky tam stale behaju nazive (je tam taka dzungla z hyddrocolyte, ze normalne vidim okom tak 5 krevetiek
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

takze mala aktualizacia vyzoru akva

hydrocolyte rastie ako besne, crypto wendii sa pekne zahustilo samo
P_20150625_183208.jpg
P_20150625_183230.jpg
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

a toto su moje rybicky ... krasne "dospeli", vidim na nich, ako sa zdokonalil ich vyzor, tvar aj farby
P_20150625_183255.jpg
a jedna z mojich par nadhernych red cherry, takych tam mam viac ... je to cisto moja selekcia, takuto krasnu som na zaciatku nemal ziadnu
P_20150625_183328.jpg
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

aktualna foto, skoro to iste ako pred mesiacom, hydrocolyte som medzitym vsak uz raz strihal
P_20150726_210024.jpg
na moje prekvapenie sa vsak predsa len nieco zmenilo (oproti stavu pred mesiacom) - mam minimalne 2 varky mladych ... bola strasne dlha odmlka a je to dost zarastene, avsak dnes pri odkalovani som zbadal, ze som nieco nacucol a nakoniec to bolo 6 mini krevetiek a pri podrobnejsom skumani akva som zistil, ze tam su uz aj pekne cervene mlade

tym padom bola prva varka este od cerveneho samca, tato druha, kde krevetky meraju mozno 2 mm este neviem ... ak sa do toho oprel ten zlty, tak som zvedavy
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

neverili by ste, aka krasna dzungla tu vznikla ... stale bezim bez filtra, s povodnym 11w svetlom, nehnojim, neriesim a zarastol som ako nikdy pricom udrzba je taka nahodna na sposob ked si spomeniem ... jedine pravidelne je krmenie .... 2/3 akva tvori flora, volnych mam asi len 5 cm od vrchu, inak nepriehladna zelen ... krevetky sa stale mnozia, vidim vsak uz dospele divoko sfarbene nosiace samicky, takze sa mi cervena uz dost zopsula a zacina byt v mensine, aj ked este stale nachadzam mlade, nedospele cervene, takze su z novsej varky ... idem to skusit s novym fotakom, ci sa mi nieco podari, aby ste sa mohli pokochat
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Milos »

Daj aktuálne foto teda :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

ked pozeram na tie starsie fotky, je tam kruty rozdiel :D
nech sa paci ... samostatne samostatné akvarium ála hryzo ...
DSCN0078.JPG
DSCN0080.JPG
DSCN0083.JPG
naozaj tam nieje ziadna sanca ani na pokus o zratanie niecoho ... je to uz par mesiacov nezastrihavane a nechane na prirodu ... niekde tam plava este stale 11 mikrorazboriek :)
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

aktualne fotky po predchadzajucom pretrhani hydrocolytu a machu ... mal som chut aktualizovat na akve, tak davam aj sem
ssp1.jpg
ssp2.jpg
ssp3.jpg
cista dzungla, ktora ukazuje nadheru prirody ... je zaujimave pozorovat suboj medzi rastlinami ... crypto sa tlaci uplne vsade a medzi to sa mu tlaci vallisneria, ktora si svoje miesto vybojovala po tvrdom zapase, ked z posledneho uz odhnivajuceho korienka vyrastla nakoniec krasna rastlina, ktora sa teraz uz ako materska tlaci vsetkymi smermi
moje (nase) "best off" akva
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: SSP - Small Shrimp Paradise

Príspevok od používateľa Hryzo »

nemyslite si, ze tu na forum nekukam ...

toto je aktualna fotka ssp ... bohuzial momentalne bez krevetiek ... postupne casom sa vytratili, asi som ich trosku zanedbal, krmil pomenej a tak sa mladym asi nedarilo a stare postupne poodchadzali. teraz tam behaju len slimaky a plavu mikrorazborky.
IMG_20170102_140322_PerfectPhoto.cz_2017-01-17 08-47-16.jpg
ako pretym, tak aj teraz, akvarium funguje same, takmer bez udrzby (raz mesacne menim vacsiu cast vody) bez techniky okrem svetla, riasy ziadne. kdo by chcel cryptocoryny aff., mozem par vytrhat :D
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ihhucogehiyo a 10 neregistrovaných