moje male II

Prezentujte svoje krevetkárium
ficko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09 Apr 2016, 19:25
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa ficko »

Super akva, pekny mix.

AleK
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 26 Feb 2016, 14:21
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa AleK »

Ahoj prosím chci si taky zařídit mix z neocaridin ... chci se optat po jaké době začnou ztrácet barvu ?? díky moc

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa jamro27 »

zatial farbu nestraciu, ma tam zlte s cervenymi pasikmi. Zajtra hodim foto. Od novembra alebo decembra nebola v akva menena voda dolieva sa len odpar aj to rovno z kohutika.
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Používateľov profilový obrázok
viridis
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25 Nov 2014, 16:14
Bydlisko: Očová
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa viridis »

Pri mixe variet nedojde k strate farby potomkov zo dna na den. Samica nosi vajicka cca 30 dni, potom trva dalsich niekolko tyzdnov, kym mlada krevetka dorastie a je schopna mnozenia. V prvej generacii to budu asi fenotypovo zaujimave jedince, kde bud prevladne nejake dominantne sfarbenie alebo sa objavia "strakate" jedince. V dalsich generaciach sa to potom bude dalej rozne stiepit zrejme spatne podla farieb, z ktorych tie ktore linie boli vyselektovane. Takze sa pohybujeme v intervale mesiacov, ak nie rokov. Trocha sa da vydedukovat so stromu variet neocaridin, akym smerom sa to moze retrospektivne uberat:
http://wiki.goodplace.eu/index.php?titl ... y_tree.jpg
Neocaridina davidi (Red, Blue) | Caridina mariae & cantonensis (Tiger & CRS) || krevetky - wiki

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa Milos »

AleK, na mix neokaridin tu je tema "Krizenie roznych variet."
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

AleK
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 26 Feb 2016, 14:21
Kontaktovať používateľa:

Re: moje male II

Príspevok od používateľa AleK »

díky díky to jsem potřeboval ... díky moc jdu na to dám tam tolik barev kolik jen seženu :) bomba hrozně se mi to líbí

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Aliceexedo, Bing [Bot] a 23 neregistrovaných