Aquael 30l

Prezentujte svoje krevetkárium
Napísať odpoveď
Seraph
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14 Sep 2016, 18:00
Kontaktovať používateľa:

Aquael 30l

Príspevok od používateľa Seraph »

Pozdravujem vsetkych nadsencov.
Po asi roku vlastnenia 54l akvaria, som sa rozhodol zariadit este jedno mensie....30l set od Aquael, v ktorom
planujem mat len krevetky.
Zatial zariadenie:
EBI shrimp gold 5l substrat
3x dragon stone - snazil som sa o mensi aquascape :D
Marsilea Hirsuta - snad sa uchyti.....
Lilaeopsis Mauritania
Cladophora aegagropila
CO2 priprava spravena....uvidime ako pojdu TIBI krystaliky...zatial sa im moc nechce....



Medzi skaly planujem dat este driftwood, ktory bol asi tyzden mimo vody a teraz sa zacal vznasat - tak teraz cakam, kedy sa mu opat uraci navlhnut....je vo vedre cely ponoreny......mam este v zalohe aj nejake machy.....pearl moss a china moss, ale ich pouzitie je otazne....uvidim ako ukaze samotny driftwood.....


Planujem chovat nejake nenarocne druhy......red cherry pripadne bloody mary, kedze narocnost chovania inych druhov je pre mna odradzujuca....uvidime.
Snad som sem spravne pridal aj fotku....day 1....17.9.2016 zatial bez osadenstva samozrejme v zabehu.....planujem pouzit aj vodu z akvarka , ktore mam - aspon 4 l....na urychlenie zabehu....pripadne pravidelne takto menit.....
Obrázok

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Milos »

Zdravim! Neviem ako ostatnym, ale mne sa fotka nezobrazuje :)
Ked uz mas kupeny Ebi Shrimp Gold a ak nechas akvarium dobre zabehnut, mozno by si mohol skusit aj nejake nenarocne CRS / CBS. Zalezi samozrejme aj od toho, ako sa citis skuseny celkovo v akvaristike. Viacej na tuto temu napr.:
http://krevetkari.sk/viewtopic.php?f=6&t=24&start=310
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Seraph
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14 Sep 2016, 18:00
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Seraph »

Naozaj sa nezobrazuje? Mne ju pekne ukazuje...
Skusim sem zajtra ked budem na PC pridat dalsiu fotecku a skusim to uploadnut niekam inam.
Dakujem za radu pokusit sa o narocnejsie druhy.
Skusenosti v akvaristike nemam az tak vela - venujem sa tomu posledny rok a trosku ma to chytilo...najma ked na instagrame sledujem aquascapingy od profikov :D
Tie narocnejsie krevetky sa popravde bojim a nechcem aby to boli vyhodene peniaze, ale temu si rad precitam a cosi sa podozvedam.
Skusim teda zajtra pridat foto update kde uz mam aj riasogule, ale driftwood sa stale nechce potopit, takze zatial ostava vo vedre...

Maros
Príspevky: 367
Dátum registrácie: 18 Nov 2014, 09:35
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Maros »

Ja fotku vidím pekne..(tapatalk)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Milos »

ok aj ja ju uz vidim, chyba na mojej strane PC
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Seraph
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14 Sep 2016, 18:00
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Seraph »

tak teda mensi update zatial bez driftwood
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
IringPalo
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 21 Okt 2014, 22:33
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa IringPalo »

mas to moc pekne kamo
Chovám: Atya gabonensis 2x, Caridina amano 1x, Neocaridina davidi (wild a cherry forma), Neocaridina davidi orange sakura.

Seraph
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14 Sep 2016, 18:00
Kontaktovať používateľa:

Re: Aquael 30l

Príspevok od používateľa Seraph »

IringPalo napísal:mas to moc pekne kamo
Dakujem velmi pekne, tesim sa z pochvaly, kedze priznam sa toto je uz 2. pokus
1. pokus dopadol zle a po 2-3 tyzdnoch zabehu som to nakoniec vsetko vypustil a menil vzhlad apod.
Pridavam foto, kedze vcera sa konecne uracilo druftwoodu ponorit....
Day 7
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Aliceexedo, Bing [Bot], Richardtig a 7 neregistrovaných