MINI 12l

Prezentujte svoje krevetkárium
MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: MINI 12l

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Jasne, len s tymto sa chcem hrat :)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: MINI 12l

Príspevok od používateľa Milos »

Jaaj chapem uz, jasne. No to potom hej. Zabehnit si pre tie neokaridiny kompletne nove akvarium.
Dovolim si ale este jednu radu, resp. ako by som to na tvojom mieste urobil ja: Do noveho akvaria daj novy strk, ale aspon cast vody zo stareho. Daj tam tiez stary filter, novy daj do akvaria, ktore budes mat ako rastlinne.
V novom akvariu stare filtracne medium vyplachni vo vode, tak aby sa detrit usadil v dne a hned sa zacalo zabehavat. Nechaj to slapat aj so starym filtrom a...a nemusis urcite cakat mesiac na zabeh, ja by som tam supol neokaridiny aj hned ako sa to usadi. Samozrejme s tym, ze pri velmi velmi velmi opatronom krmeni rastlinami.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: MINI 12l

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Co znamena novy strk? Moze byt uz pouzity a niekolko mesiacov vysuseny?

S filtrom bude problem. Do noveho chcem dat dvojramenny bublifuk a do stareho sa nezmesti. A nechcem si znova zavliect lasturnatky ale to sa mi asi nepodari. Mozno necham bublifuk v novom bezat tyzden a potom jednu spongiu vymenim za zabehnutu z akvaria s CRS. Alebo tu s CRS len vycistim v novom akvariu. Cakat mi neprekaza.

Dalo by sa to urychlit aj tak ze by som pod strk nasypal vrstvu Biozyme od Genchem.

V zabehavani noveho akvaria asi uplne vynecham toto mini, naliat cast vody a vyzmykat filter mozem aj z ineho akvaria.

Nove akvarium urcite neidem kupovat a zakladat dnes alebo zajtra. Asi tak o mesiac a do vtedy mam cas si to este premysliet.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Aliceexedo, Bing [Bot] a 13 neregistrovaných