Samochod

Prezentujte svoje krevetkárium
jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa jamro27 »

Pekne, nech sa ti to tam mnozi tak ako ty slimosi kadia ;)
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Denis »

Aj mne sa paci akvarko. Vzdy sa mi pacili akvaria s kryptokorenmi, ked zarastli nahusto urcitu cast akva. Navyse nie je treba ich casto strihat a byt otrokom akvaria... Len tak dalej, tesim na na tie rozdiely, ked zacnu rastlinky rast.

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

to si nevidel teraz moju 54ku ... pred 2ma dnami som ju zase troska prehadzal ... (kedze som vyberal vsetky krevetky kvoli zasahu proti lasturnatkam) ... polovicu akva mam uz krypta a predpokladam, ze prerastu a zahlusia aj stauro co tam mam a nejako sa mu extra nedari a bude cele dno len affiniska
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

takto som obsypany babatkami :D
orange baby kotulky-.jpg
a to je po celom akvariu uplne vsade
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

takze tu su novy osadnici
prave ich aklimatizujem
prave ich aklimatizujem
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Používateľov profilový obrázok
viridis
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25 Nov 2014, 16:14
Bydlisko: Očová
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa viridis »

Super, máš tam pár modrých. Držím palce. Pekne ich rozchovaj. :) Od koho pochádzajú ?
Neocaridina davidi (Red, Blue) | Caridina mariae & cantonensis (Tiger & CRS) || krevetky - wiki

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Kolko stal 1ks?

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa mosfet »

Krásne šelmy :D

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

viridis napísal:Od koho pochádzajú ?
mam ich od paša http://www.akva.sk/member/pa%C5%A1o/ ... co sme kecali, tak par prvych kuskov kupil od ... pamäť nesluzi ... zname meno ...
MikelCRS napísal:Kolko stal 1ks?
3e/ks ... dojednal som sa na 7ks/20e

inak mal krasne babaulti indian zebra ... nazivo boli nadherne ... tam mal 18ks za 45e
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

takze hned sme vykrocili zlou nohou ... nastastie to tusim dopadlo happy ....

prelovoval som mojich novych tigrov a! ... skakali ako zdivoceny ...
jeden tiger mi vyskocil z aklimatizacnej nadobky, najprv skocil na akvarko na ktorom som ju mal polozeny, potom na skrinku pod nim, odtial na zem a odtial ! do špáry medzi parketami a stenou kde nemam listu a zaliezol rovno pod parketu

uz som sa zacinal zmierovat s tym, ze som hned v prvy den prisiel o prveho tigra ale nedalo mi, a siel som este skusit rypnut zahnutou pinzetou pod parketu naslepo (potom co som po parkete buchal a neviem co vsetko ci nevyskoci) .. zazrakom ten parchant naozaj vyskocil, ked som tam tou pinzetou rypol, takze okamzity zasah, resuscitacia a vsetko potrebne, okamzite som ho polial este na parketach vodou a jemne ale rychlo pinzetou popostrkoval az kym neskocil co sklenenej fajky odkial som ho okamzite zaprašeneho a spinaveho (hovorim mu on aj ked neviem ci to nieje samica) dal nas5 do aklimatizacnej nadobky, kde ho doteraz pozorujem ale vyzera to tak, ze nasledky nema ...

vydrzal teda odhadom asi 4 minuty na suchu v prachu ... ak do zajtra nepojde, tak to bude veduci akvaria :D

keby ste poculi ako som pri tom nadaval ... do neba sa asi uz nedostanem ...
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Denis »

Hryzo pekne tigre. Uz teraz v nadobke v podstate este v strese maju slusnu kresbu, takze urcite v akvariu po udomacneni budu este krajsi.
Inak tie skanania krevetiek su dost caste, ja som to tiez pri tigroch zazil, ze mi hodne skakali, ale aj pri hybridoch. Jedneho hybrida som tiez zo zeme do akva dava chlpateho ako potkana :D

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

zatial po jednom dni pohoda ... ani naznak, ze by sa im v akva nepacilo ... avsak sa skoro stale schovavaju za a pod drievkom ... poctivo vsak vsetťko cistia a zberaju ... asi im tyzden nemusim davat jest ... neviem sa dockat momentu, ked uvidim samicku s vajickami ... ako male decko a to som ich kupil len vcera a nemaju ani jedno sedielko :D
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Používateľov profilový obrázok
viridis
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25 Nov 2014, 16:14
Bydlisko: Očová
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa viridis »

Držím palce. Ak by sa ti podarilo rozchovať tie blondy, tak si pár rezervujem na osvieženie krvi. :)
Neocaridina davidi (Red, Blue) | Caridina mariae & cantonensis (Tiger & CRS) || krevetky - wiki

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

fajnejsie by bolo ist viac do modrej, avsak akykolvek uspech aj s jednym prezitym mladym bude vyhra na zaciatok
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

tak, dnes som konecne od nedele nasiel vsetkych 7 tigrov este stale nazive ... doteraz sa uspesne schovavali a rekord boli 4 naraz hehe

vyzeraju spokojne, pekne oberaju vsetok bordel co tam je a uz zacinaju aj vyliezat do prednych casti akvaria ... mam par peknych fotiek, len sa mi to nechce stale upravovat

drzte palce, mozno si to este stale len nahovaram, ale zda sa mi, ako keby sa jednej zacalo vytvarat sedielko, ma zahlavok ovela viac "plnsi" takou bledou vyplnou, akej byva sedielko, ako vsetky ostatne ... vsak uvidime, ake to sklamanie ma caka, ze nemam pravdu (foti sa to tazko, fotku zatial necakajte)
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

aby ste nepovedali, ze som lakomy na fotky, par pridavam, nech zavidite :p
tiger 1.jpg
tiger 2.jpg
tiger 3.jpg
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Mirko1A
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 12 Feb 2015, 12:11
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Mirko1A »

Pekné.

Ak si pamätám Hryzo, bol to pôvodne samochod pre slimáky... takže sa to zmenilo na normálne akva? tá modrá rybka tam, to je mladá gupka?

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

Pre slimáky s možnosťou krevetiek ... keďže v 54ke nastala zmena aká nastala, a mal som možnosť kúpiť tigre, bolo rozhodnuté ... problém v tom nevidím, kombinácia kotúľky + krevetky je dobrá ...

Áno, tá mala modrá rybka je guppy ... je tam dočasne 5 mladých kým nevyrastu, aby ich rodičia nezozrali ...
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

mame prvy zvlek, vsetko nasvedcuje tomu, ze sme zatial stale spokojny
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

dnes som nasiel mrtveho tigra, smutne, zoranzovena mrtvolka lezala len tak na dne ... kedze krevetky nevyskakuju, parametrami vody by to nemalo byt ... nechal som ju tam, aby ju slimaky a krevetky dali do poriadku ... zivocisna strava sa zide

... budem to pokladat za uhyn, ktory bol sposobeny tym vyskocenim na zaciatku pri prekladani ... vsetky ostatne tigre vyzeraju v pohode a bez stresov oberaju vsetko, co im pride pod ruku

vcera vecer som ich kontroloval (svietil baterkou) a jedna sa mi zdala taka mliecna ... akokeby jej priesvitne telo zbelelo do mliecna a pasy mi prisli take zblednute ... zdalo sa mi to, ci to nieco moze byt?
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných