Voľná diskusia a všetko ostatné

Nemusí sa týkať krevetiek
džara
Dátum registrácie: 11 Okt 2014, 10:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Voľná diskusia a všetko ostatné

Príspevokod užívateľa džara » 29 Jan 2017, 12:15

asi pred dvomi rokmi som v blave na burze kupil od matiasa z garneaxia.at, krmivo ebi gold, pol roka pred expiraciou -za polovicnu cenu. boli to takisto platky, dva druhy. este ich zopar mam. z casu na cas ich po platku krevetam hodim. zeru ich a su v pohode.

romanek
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa romanek » 08 Jún 2017, 20:42

Ahojte, idem na me u21 do polska a chcem sa spytat ci nepoznate nejaku schopnu akvaristiku v okoli mesta Kielce. Ked uz tam idem tak by som to vyuzial na kupu niecoho... :)
Chov: N.davidi yellow neon, Red Bee, Black Bee, Taiwan hybridy - panda, king kong, blue bolt, red wine, red ruby

Skrblo005
Dátum registrácie: 27 Feb 2018, 19:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Skrblo005 » 27 Feb 2018, 20:42

Ludia mohol by som sa opýtať ako dostať CO2 do 30 l akvária ku neocaridinam ?? Nehcem žiadne bomby a tekuté je vraj blbosť :) Ešte som videl fľaškove ale pre 30 l som nič nenašiel :(

Denis
Administrátor
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Denis » 27 Feb 2018, 22:11

Skrblo taketo nieco vid. link by si nechcel skusit? Mesiac mi to bublalo, ziadna staros, len dropchecker ti treba aby si nepresytil.

viewtopic.php?f=19&t=560
Caridina: Crystal Red | Crystal Black | Taiwan Bee Hybrid | Taiwan Bee - Panda, King Kong | Taiwan Bee - Red Wine, Red Ruby | Tiger | TiBee
Neocaridina: Bloody Mary | Super Red | Orange | Orange Sakura | Orange Rili | Blue Topas | Yellow | Black
Machy: Peacock moss | Flame moss | Creeping moss | Java moss | Lomariopsis lineata | Mini pellia
Kontakt: denis.madar(zavinac)gmail.com

Milos
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Milos » 06 Jún 2018, 16:10

Otazka za sto bodov na zaciatok uhorkovej sezony na fore: Viete niekto, preco je v latinskych nazvoch raz jedno a raz dve ii v slove "davidove", teda "davidi"/"davidii"? :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Buddleja_davidii
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Užívateľov profilový obrázok
macadlo
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa macadlo » 16 Júl 2018, 11:16

Fuuuuuu ta vycislena hodnota ma pobavila. Na Ebay je kus za cca 2 dollars... Akurat problem je ten dovoz odkedy rastlina spada pod CITES
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red. Inak sa venujem chovu dendrobatiek http://www.dendrobates.sk

svicen
Dátum registrácie: 09 Mar 2017, 11:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa svicen » 16 Júl 2018, 12:05

macadlo napísal:

Fuuuuuu ta vycislena hodnota ma pobavila. Na Ebay je kus za cca 2 dollars... Akurat problem je ten dovoz odkedy rastlina spada pod CITES

asi tak nejak... a este by ma zaujimalo ze na ake vzdelavacie ucely to budu pouzivat

Milos
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Milos » 28 Dec 2018, 15:18

Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Návrat na "Diskusia o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný