Aktualizacia fora krevetkari.sk

Informácie pre členov fóra
Denis
Administrátor
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aktualizacia fora krevetkari.sk

Príspevokod užívateľa Denis » 08 Okt 2015, 22:39

Updatoval som slovencinu, asi vacsina z vas ma teraz nastaveny hlavny jazyk cestina. Zmenite si to v http://www.krevetkari.sk/ucp.php a zalozka PREDVOLBY - Vlastný jazyk rozhrania portálu: SLOVENCINA

edit: uz by to malo byt okej, vsetci maju slovencinu, aj Miky :D sorry zmen si to na cestinu ;)
Caridina: Crystal Red | Crystal Black | Taiwan Bee Hybrid | Taiwan Bee - Panda, King Kong | Taiwan Bee - Red Wine, Red Ruby | Tiger | TiBee
Neocaridina: Bloody Mary | Super Red | Orange | Orange Sakura | Orange Rili | Blue Topas | Yellow | Black
Machy: Peacock moss | Flame moss | Creeping moss | Java moss | Lomariopsis lineata | Mini pellia
Kontakt: denis.madar(zavinac)gmail.com

Denis
Administrátor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Denis » 20 Okt 2015, 23:30

Update Tapatalku na verziu 1.3.0
Caridina: Crystal Red | Crystal Black | Taiwan Bee Hybrid | Taiwan Bee - Panda, King Kong | Taiwan Bee - Red Wine, Red Ruby | Tiger | TiBee
Neocaridina: Bloody Mary | Super Red | Orange | Orange Sakura | Orange Rili | Blue Topas | Yellow | Black
Machy: Peacock moss | Flame moss | Creeping moss | Java moss | Lomariopsis lineata | Mini pellia

Denis
Administrátor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Denis » 12 Sep 2018, 00:57

Prave som dorobil upgrade MySQL databazy z 5.1 na 5.7
Ak by niekto zaznamenal nejaky problem s nasim forumom, dajte mi prosim vediet.
D.

Návrat na "Informácie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný