Cameron

Prezentujte svoje krevetkárium
Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Marshall »

Krevetky dorazili.20 kusov CBS. Dlho som vahal ich objednat, predsa len moje skusenosti su prakticky nulove, ale urobil som vsetko pre to, aby som im zabezpecil vsetko potrebne na stastny zivot :) Aklimatizacia trvala cca 3 hodiny najskor na teplotu vodu a potom postupne prilievanie. Vyzeraju uzasne v kontrasne s tym zelenym kobercom. Dufam, ze sa im bude darit a o par mesiacov sa dockam nejakeho potomstva. Fotky nie su bohvie co, ale aspon na ilustraciu.
Prílohy
cbs3.jpg
cbs2.jpg
cbs1.jpg

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Marshall »

Krevetky zatial ponuknute krmivo uspesne ignoruju. Zaujima ich Monte Carlo a este viac machy. Nikdy som ich viac ako 6 na volnom priestranstve nevidel. Hadam ziju vsetky. Neviem, ako dlho by bolo najlepsie nechat to krmivo tam.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Marshall »

Nedotknute krmivo som vybral. A teraz naozaj neviem, comu to pripisat. Krevetky ho nevedia najst, alebo maju dost biofimu medzi machmi, alebo vacsina uhynula. Teplomer ukazuje 20°C +- 1. Mam tam vlozit ohrievac, nech to drzi na 22?

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa macadlo »

Urcite bu som dal ohrievac a zdvihol to tak na 22 az 23 stupnov. To ze si nevsimaju krmivo je zo zaciatku normalne maju kopec biofilmu tak uprrdnostnuju ten. Zatial nekrm alebo ked tak tak tplne minimalne a odporucam nejake slimaky na likvidaciu nezozraneho krmiva.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Marshall »

Pridal som teda ohrievac nastaveny na 22°C. Krmim do Petriho misky pomocou aquascapingovej pinzety, aby som co najmenej zasahoval do akvaria, resp. taky je plan [emoji846]. Vcera som misku opatrne vybral aj s krmivom. Uniklo zopar omrviniek, ale je tam dost kotuliek. Hadam to bude ok.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Milos »

Pani, prosim diskutujte o krmeni v sekcii krmenie. Prehladnost fora a dohladatelnost informacii tretimi stranami Vam dakuje! :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Cameron

Príspevok od používateľa Marshall »

Akvarium som sa rozhodol prerobit, pretoze Monte Carlu sa nedarilo a nemal som odvahu prihnojovat. CBS som presunul do Tesseractu, z 20 kupenych som vylovil 19,co ma prekvapilo, pretoze nikdy nevidel zhruba polovicu Chcem, aby bolo viac prisposobene krevetkam. V plane je hambursky filter a kopa machu. Pokracovat budem v tejto teme s novymi krevetami.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných