Dennerle mach na mriezke

Vhodné rastlinky a machy ku krevetkám
Napísať odpoveď
MartinaMi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Júl 2020, 14:38
Kontaktovať používateľa:

Dennerle mach na mriezke

Príspevok od používateľa MartinaMi »

Dobry den, ospravedlnujem sa ak zakladam nieco co bolo riesene. Nenasla som nic cez google.
Chcem si zalozit akvarium aj pre krevetky. Kupila som dennerle nano cube 30 l complete plus, uz cez rok nad nim slintam a teraz akcia za 100 eur, no nekup to.
Dnes som bola kupit rastlinky na zabeh, velmi sa mi pacil mach na mriezke, len je zelezna a asi sme sa s predavacom nepochopili, ja som myslela, ze je na tom aj plast a to sa da do akva, bez tej zeleznej mriezky, ale ten mach je uz obrasteny cez tu zeleznu mriezku, prosim dava sa to cele aj s tou zeleznou mriezkou? Mne to pride ako blbost davat zelezo do akvarka.
Dakujem za odpovede
Martina

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Dennerle mach na mriezke

Príspevok od používateľa Denis »

Ahoj Martina, je dost pravdepoodbne, ze ta mriezka je nerezova. A nerez je v poriadku do akva. Skus ak mas po ruke nejaky mensi magnet, ci sa prichyti alebo neprichyti na tu mriezku. Ak by sa aj jemne drzal, tak sa jedna o nerezovu mriezku a mozes ju v pohode dat do akva ku krevetkam. Ak magnet silno drzi, tak do akva ta mriezka nepatri. Daj info ako to dopadlo :)

MartinaMi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Júl 2020, 14:38
Kontaktovať používateľa:

Re: Dennerle mach na mriezke

Príspevok od používateľa MartinaMi »

Ahoj Denis, dopadlo to tak, ze som to z tej mriezky dala dole, nebolo to este cele prerastene cez tu mriezku, len pri okraji. Ospravedlnujem sa za tak neskoru odpoved, citam si cele forum, len sem som sa nevratila :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných