Cholla wood

Čím a ako často kŕmiť krevetky
Napísať odpoveď
MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Cholla wood

Príspevok od používateľa MikelCRS »

-Má vlastnosti ako lístie mandlovníka morského. Upravuje vodu, množí sa na ňom biofilm.
-Poskytuje úkryt pre krevetky.
cholla wood.JPG
cholla wood.JPG (19.27 KiB) 6496 zobrazení
Naposledy upravil/-a prasan v 24 Sep 2017, 12:32, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Foto do príspevku.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Denis »

Mam to v akva. Ten moj kaktus mi od nova pripadal akoby som ho dostal po niekom uz vymoceny v akva. Boli casy ked som mal 250ks krevetiek mladych odchovanych v 50 litr akva bez takychto marketingovych produktov. Uz to viac nekupim.

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Akurat som nasiel ze jednemu vzdy ked to dal do akvaria tak mu 3 krevetky zdochli.

Používateľov profilový obrázok
Majino
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 08 Okt 2014, 21:19
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Majino »

Načo do akva za každú cenu pchať veci, ktoré doma nemáme, veď krevetkám sa darí aj na Made in Slovakia dubových listoch a žíhľave :)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Milos »

Majino napísal:Načo do akva za každú cenu pchať veci, ktoré doma nemáme, veď krevetkám sa darí aj na Made in Slovakia dubových listoch a žíhľave :)

Mozem len suhlasit. Ja si docela zakladam na tom, ze odchovavam CRS, aniz by som v zivote mal v rukach co i len list mandlovnika :)
Na druhej strane, je to predsa len hobby a v ramci hobby sa hrame, to je pochopitelne. A kto vie...mozno ak by som raz vyskusal nejaku z tychto specialit, zistil by som, ze sa mojim krevetkam moze darit este lepsie.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
Majino
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 08 Okt 2014, 21:19
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Majino »

Tak ako som si ja povedal, že odchovám CRS bez RO a špeci techniky aj sa podarilo, tak som si "odfajkol" métu :) častokrát aj tak mám pocit, že krevetkám sa darí, ale keďže nosí krevetka vajíčka lebo som tam pridal Cholla wood je to na sto percent práve týmto zázračným kaktusom :)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Denis »

Vsimate si to niekto, ze casom ako tieto super tuty kedysi novinky odskusame, tak zistime ze to az take super nie je. Ze to sice v akva mame, ale nevieme potvrdit ucinky?

Používateľov profilový obrázok
Majino
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 08 Okt 2014, 21:19
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa Majino »

Ono je to podľa mňa aj tým čo všetko tam máš, keď budem mať holé dno a hodím tam len cholla wood tak krevetky na ňom budú nonstop a tým pádom poviem, že je to super vec, ale ak ho tam nemám a mám tam listy dubu tak spravia tiež svoju službu.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Cholla wood

Príspevok od používateľa jamro27 »

Cholla wood je obycajne drevo, zacalo sa pouzivat v akva koli estetike, ked das do akva makke drevo je to to iste, lebo sa skor rozklada ako tvrde. Ja osobne som ho tam daval lebo sa mi paci. Koren spravi tiez svoje, a krevetky spasu vsetko stacia im aj listy. Stacil by aj vinic podla mna a efekt taky isty.
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný