Fermentovanie B.subtilis var. natto

Čím a ako často kŕmiť krevetky
Napísať odpoveď
Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Fermentovanie B.subtilis var. natto

Príspevok od používateľa Milos »

V poslednej dobe som sa troska vzdelaval ohladom probiotickych bakterii pre krevetky a moj "vyskum" ma doviedol k tomuto:

Nattó (jap. 納豆) – tradiční japonský pokrm připravovaný ze sójových bobů fermentací prostřednictvím Bacillus subtilis [1][2][3].
Nattó je jedním z najspecifičtějších pokrmů japonské kuchyně. Jeho charakteristická vůně a konzistence mohou být odpuzující pro lidi, kteří ho neznají.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Natto

...vypada to ako jedna z okruhu tradicii nejedlych pre cudzozemca a pre seba by som sa pripravit to neodvazil (aj ked mega zdrave to asi naozaj bude). Ale exoticka gastronomia tuna temou nebude, takze ziadne strachy :)

Bacillus subtilis je jednou z bakterii, ktore sa predavaju aj akvariovym krevetkam. Tak som sa rozhodol skusit, ci jeho kmen "natto" moze mat pozitivne ucinky a testovat to budem na poslednom akvariu, v ktorom som si prave pre ucely tohoto experimentu v prisnej karantene nechal moj bakterialnou infekciou nakazenu populaciu Blue Dream (ostatne akvaria som uz vydezinfikoval, krevetky splachol RIP a kupil od chovatelov nove Blue Dreamy...ta infekcia je/bol naozaj dost masaker).

Viem ze mnohi z vas su kutili a radi sa hrate s vlastnou vyrobou krmiv, takze ak to mojim krevetkam pomoze (alebo aspon neuskodi), mozete si podobne pokrmy skusit pripravovat doma :)

Treba si najskor objednat Bacillus subtilis var. natto. Mne sa to podarilo objavit v jednom polskom obchode s makrobiotickou stravou. S bakteriami vam pride aj navod na fermentaciu sojovych bobov, ktory som si ja modifikoval pre fermentaciu zihlavy nasledovne:

1.) Na zaciatku jari natrhane cerstve vyhonky zihlavy som najskor ususil, potom nechal napucat vodou a nasledne nechal zmrznut na kamen v mraznicke. Tym sa dosiahne maximalne rozbitie bunkovych stien a bakterie sa tam mozu dostat lepsie k obsahu tkaniv.
2.) Zvysok podla navodu, teda: Maximalna cistota, vsetko sterilizovat aspon vriacou vodou. Zihlavu najskor vriacou vodou rozmrazit, priviezt tiez do varu.
3.) Okvapkanu zihlavu som dal do plastovej nadobky a zalial roztokom s bakteriami plus na vrch prisypal este nejake extra (pouzil som vacsie inokulum, ako odporuca vyrobca).
4.) Cele som zakryl potravinarskou foliou, do ktorej som ale urobil dierky (potrebuju dychat).
5.) Nadobku som vlozil do kuchynskej sklenenej nadoby na pecenie, v ktorej som predtym umiestnil ohrievac a vodu...a cele omotal potravinarskou foliou koli tepelnej izolacii :)
6.) Teplotu sa mi podarilo dostat na 32 *C...

Po 40 hodin inkubacie sa voda nakvapkana na dno zakalila (to je dobre znamenie, znamena to pritomnost bakterii) a cele to smrdi, ako bolava noha (na to natto som chut nedostal, ale asi to zafungovalo).
Zostante naladeni, uvidime co na to krevetky :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných