Krmivá Sky fish

Čím a ako často kŕmiť krevetky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa macadlo »

Čaute používate niekto krmivá od známeho Taiwanského chovateľa Sky fish? Ja som ich pár vyskúšal a celkom sa krevetám páčia. Momentálne testujem bakteriálne krmivo Sky fish M1 Microbe a keď ho hodím do vody krevety úlne kašlú na ostatné krmivo a idú po tomto.
20180628_073208.jpg
20180628_073246.jpg
Ak niekto viete mandarínsky tu je popis :D :
20180628_073348.jpg
keď budem mať trošku času preložím anglický text na stránke výrobcu.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa Denis »

Po mandarinsky bude vediet asi najskor krevetka mandarinkova :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa macadlo »

Sľúbený preklad aby to nebolo čítanie len pre "mandarinkove krevetky" jak píše Denis :)

M1 obsahuje rôzne typy účinných mikroorganizmov, ktoré môžu účinne rozložiť organické zvyšky vo vode a substráte. Okrem toho sa M1 môže považovať za jeden z0 zdrojov krmiva kreviet. Nielen mláďatá môžu byť dostatočne živené pridaním M1. Inkubácia a rozmnožovanie kreviet dramaticky vzrastie.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Bydlisko: Horná Súča
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa martinzemanovic82 »

ak ti dramaticky vzrastie populácia v akváriách kde to budeš pridávať tak to kúpim aj ja :) :)
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa Milos »

ked niekde citam "rôzne typy účinných mikroorganizmov", prekladam si to ako: "mozno obsahuje nejake, mozno ziadne, ani vyrobca sam si tym nie je isty a preco by aj bol, ked to nikto nereguluje" :)
jediny doplnok co ma kedykolvek naplnil doverov bol ten, kde uvadzali podrobne druhove zlozenie.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa macadlo »

Osobne si nemyslim ze by vyrobca nevedel co tam je. Skor bude problem v tom "profesionalnom" preklade z tej obrazkovej reci do anglictiny. Ked si prepnem stranku skyfisha do anglictiny pride mi to akoby ten preklad robila moja dvojrocna dcerka ktora este nevie po anglicky :D Chcelo by to niekoho kto vie precitat original.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivá Sky fish

Príspevok od používateľa macadlo »

Momentálne testujem aj ďalšie krmivá od Sky fish konkrétne S3 plátkové a M2 tekuté. S predchodcami S1 a S2 som bol maximálne spokojný tak predpokladám že nové S3 bude taktiež super. Čo sa týka tekutého M2 to si myslím že je pecka už len po otvorení je tá vôňa úplne úžasná. Kvapká sa priamo do vody 2 kvapky na 50 litrov 1x týždenne. Taktiež v predchádzajúcich príspevkoch spomínané prachové krmivo M1 sa ukázalo byť super tvorí krásny biofilm a mlade po ňom rastú jak blázon.
20180922_213223-01.jpeg
https://www.youtube.com/watch?v=HQKPDFNLIcg
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných