Zabi vlas.

Ani krevetkám sa choroby nevyhýbajú
Napísať odpoveď
Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Zabi vlas.

Príspevok od používateľa Milos »

Tato potvora sa mi rozrastla v jednom akvariu s neokaridinami...po vymene vodovodnej vody za RO tam nadalej zostala. Nejake tipy ako na to?
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Bydlisko: Horná Súča
Kontaktovať používateľa:

Re: Zabi vlas.

Príspevok od používateľa martinzemanovic82 »

tiež s tým bojujem v jednom akváriu nie a nie sa jej zbaviť...nasadil som tam neritinu military helmet od Denisa ale jedna je na to asi málo viem že aj japonicy to rady obžúvajú takže by som to skúsil aj touto cestou keďže mám v akváriu taiwany tak Glutaraldehyd (tekutý uhlík) nepripadá do úvahy...
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Zabi vlas.

Príspevok od používateľa Denis »

Chlapi na zabi vlas jednoznacne Caridina japonica. Kym som mal presvietene sulaweske akva, tak som odtial bral pre japoniky do hrste zabieho vlasu pre 70-100ks japonik. Do druheho max. tretieho dna bolo po riase.

janoch
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 02 Okt 2018, 07:49
Bydlisko: Badín

Re: Zabi vlas.

Príspevok od používateľa janoch »

Ja som mal nedavno velmi svietil som 12 h tak mi tu pisal niekto ze skrat a dost to pomohlo svietim 7 a pomaly mizne sam

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných