Caridina 54L

Prezentujte svoje krevetkárium
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

tahleta mrska mi vrta hlavou... nejenze ma jaksi jinou barvu nez ostatni CRS, ale hlavne strasne pomalu roste... ze by?! :D a k tomu ma v AQ jeste kamosku ala snow white, ktera roste stejne pomalu...
gc.jpg

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa Milos »

hej ked maju inu farbu a pomaly rastu, tak to byvaju thaiwan. mozno mas ten gen v populacii CRS.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

tak AQ s novym substratem je plne prekvapeni... na fotce je mlade, ktere bylo noseno neco pres +3tydny, zadny mesic jak je vetsinou tvrzeno... prozatim zive, uvidime, zda z toho neco vubec bude... ja vim, vypada to jako blbost, ale diky tomu, jak jsem to s poctem hybridu dopracoval, vim to docela presne...
mel jsem uz pouze 3 samce +3 samice... cca 10-12 dni pred vymenou substratu odnosily obe samice, vetsina prdolu neprezila krizovy prvni +tyden = to byl impuls na vymenu substratu... prvni samice zacala nosit jeste pred vymenou, druha az po vymene... treti samice po vymene substratu odesla, nebyla to skoda, nechtela/neumela nosit uz predtim... bylo to ale divne, pokusila se nosit, vetsinu vajec zahodila...a za par dni se opet snazila nosit a zdechla... uz vcera jsem v AQ videl rotovat jak dive vsechny 3 samce, rikam si, to je kravina, neni kdo by tam nosil... a rano jsem nasel samici, jak ma pod zadkem cerstva, svetla vajicka... a 3 tyhle prdoly ve kvitkach, jednoho uz po smrti... vypada to, jako kdyby novy substrat krevetky brutalne nakopl ... az trochu moc... :roll:
jh.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

mimo substratu byly samo minoritni upravy - vycisteni hlavniho filtru + vymena vody, stabilizace teploty na 21 st. (po lete zapnute topitko), mensi uprava sekundarniho filtru na lepsi pruchod vody (z flasky jsem oddelal provrtane vicko, je tam ted na hrdle jen silonka)
jsem schvalne zvedavy, jak to bude pokracovat dal... ted uz mam terminy poznacene a hlavne budu sledovat, jak dopadne druha samice/jak dlouho bude nosit... ;)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa Milos »

drzim palce :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

tak neco tam je... prdolove i slusne rostou a neboji se vylezat za biofilmem z kvitek ven... dobre Vy.. :)
ps.jpg

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa macadlo »

Ja to stale hovorim - neni nic lepsie na caridiny ako Ebi Gold. A naviac aj skvelo vyzera. Nech sa im dari.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

asi ano... doufam, ze po zabehu - EbiGold je v AQ presne 3 tydny - se to bude uz jen zlepsovat... valim praskova krmiva, abych jeste vic nastartoval biofilm a mikrofaunu... uz to jde videt...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

jak jsem slibil v jinem foru, aktualizace:
- omezil jsem to - ze 4 nadrzi jedna... tato
- Caridiny se postupne prestaly mnozit a z AQ zmizely...
- aktualne Yellow... uvidime do budoucna, zda na nove nadrze bude chut + cas... ;)

Obrázok

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

lepsi kvalita fotek...

Obrázok

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa macadlo »

Velmi pekne. Co to dlavia šalat ci zihlavu?
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

nahore kopriva, tady dole zatim suverenne nejlepsi, co jim chutna - šťovík... ;-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 17 neregistrovaných