Caridina 54L

Prezentujte svoje krevetkárium
Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa Milos »

Siec, skus ju selektivne odchovavat. Taiwan co lovi hlistice, taku odrodu by som mal v akvariu rad :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

jo jo ted jde jen o to, zda je to chovani geneticky prenositelne nebo jen naucene nebo ma zkratka holka jen zvlastni, treba jen docasne chute :D

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa Denis »

seic ked vidim tvoje foto, to akoby som sa pozeral do svojich krevetkarii :) akadama, petriho miska, listy, mach, akoby si to u mna fotil :D

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

pockej Denis, ty to nemas tak zarostle ne? ;) a to jsem to ted protrhal, protridil... akadama byla jasna volba nekdy pred +1 rokem, v CR v te dobe jeste nebyl EbiGold, Petriho misku jsem pridal asi take pred rokem, je to opravdu dobra vec pri Caridinach=je treba dodrzovat cistotu bez odkalovani... listi standard dub + sisky + catappa... jo a mech tam neni defacto zadny :) pokud na fotkach vidis nejaky zeleny chuchvalec, je to jakysi s prominutim svinstvo, asi zelena rasa nebo mozna agresivni mech, netusim kam to patri... asi jsem si to tam kdysi zatahl pri nakupech z eBay, tusim to nazyvaly "moss stone", byl to zkratka kamen se sitkou, pod kterou rostlo cosi... mozna je to jakysi druh rasokoule, nevim presne ... bez problemu si to prichyti a zacne rust kdekoliv, v substratu, v mechu, na kvitku, na filtru ... ted uz si davam pozor pri prenosu kvitek do jinych AQ, takze je to jen v tomto, puvodnim AQ...
xWP_20160915_07_55_30_Pro.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

vysypala se dalsi samice - F1 vzhledove RedBee.. podle drobotiny tam uz ale bude neco zamichane, uvidime... ;)
jinak s tim jak podrostly ciste TB, odlovil jsem bokem vsechny ostatni samce... takze odted by to melo uz byt jenom TBH a vyse...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

xWP_20160915_12_08_29_Pro.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

hornik v dole ... :D
xWP_20160917_11_08_43_Pro.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

biofilm jede a cele osazenstvo AQ se krmi ;)
aWP_20160921_15_43_46_Pro.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

holka mi dela radost, dala si 3 tydny oddych a uz znovu nosi... ;) vepredu jeji potomek ...
xWP_20160925_08_33_53_Pro.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

zapomel jsem ... prckove F2 z prvni snasky od F1 samice vyse uz budou mit 4 tydny, takze nejhorsi obdobi je za nimi... vypada to dobre, vysledek - CBS, CRS, mozna nejaka ta Hinomaru/Mosura(teprve se uvidi, az se to vybarvi), par Snow White a 1x Shadow... cisty TB zatim zadny...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

JE TAM! :D ... takze samice F1 vzhledem RedBee mela TB gen ... bohuzel nedonosila, zemrela prave pri shazovani poslednich vajicek, zkusil jsem pomoci vzduchovani o vylihnuti = nulovy vysledek.. a byly tam cerna + tmave cervena vajicka :(
x01.jpg
P.S. samo vim, neni vyhrano... az bude mit +5mm bude to lepsi... ;)

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

abx.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

- koukam "flakam" info... probehlo celkem velke predelani AQ - natvrdo presun Micranthea, ktere zabiralo misto a vyhled vepredu, dozadu...
- protrhani Microsoria, oddeleni od prerostleho Lomariopsis, vycisteni AQ od rasy
- vycisteni filtru po 5 mesicich od spusteni - budu muset casteji, i kdyz filtr "jel", zaneseni molitanu bylo extremni(3 proprani! a mohl jsem i po ctvrte)
- vsechno tohle vydrzely Caridiny bez jakekoliv ztraty!
- filtr jsem cistil take proto, ze z poslednich 3 snusek od samic nic neprezilo... samice donosily, videl jsem prcky a pak nic... :?
- takze aktualne cekani na F2 generaci (+20 CRS, CBS, White atd. ) az doroste a zda bude nosit... cista TB samice nosila pouze 1x, z prcku take nebylo nic...
bc.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

cp.jpg

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

6g.jpg

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa Milos »

Vidim tam spravne neocaridina var. choco?
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

Milos: ano, neodolal jsem, byly za dobrou cenu a vcelku kvalitni (vyhodil jsem prozatim 1 samce)... jsou to spise black/choco... uz nosi prvni samice, budu muset pobadat, kam s nimi... ;)

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

xs.jpg
sah.jpg
nh.jpg
kj.jpg

Používateľov profilový obrázok
zozo
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 21 Mar 2015, 19:14
Bydlisko: Dražkovce pri Martine
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa zozo »

No máš to tam pestré...Nechcel si tú akadamu preosiať..? Pri King-Kongoch a Pandach mám tú istú akadamu, ale ja som ju 2× preosieval...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Caridina 54L

Príspevok od používateľa seic »

zozo: pestry to je... jsou tam ciste TB, CBS, CRS ruzne grady... a asi 7 podobnych Snow White... + tam jsou stale Neoc. Schoko, pro ktere nemam zadnou nadrz... "preosiat" tim myslis presit pres sito? nebo vymenit? odkalit? ... akadama je tam +1 rok, zatim drzi tvar, semtam se v tom povrtam, krevety to maji rady ... ten zelenej bordel na ni je Cladophora nebo neco podobneho ... neda se toho zbavit, roste to na substratu, na kvitkach, na stene, na filtru... zkratka vsude...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných