Mini krevetkarium

Prezentujte svoje krevetkárium
Napísať odpoveď
Donkezz
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 27 Okt 2014, 01:12
Kontaktovať používateľa:

Mini krevetkarium

Príspevok od používateľa Donkezz »

Ahojte na chvilu by som zalozil tuto temu po odpovedi mozete zmazat :)

Chcem sa opytat ake by boli problemy keby som si dal na stol do kancelarie malu sklenenu gulu ako krevetkarium ja neviem s 2-4 krevetkami napriklad.

Alebo ako by ste to vyriesili vy keby ste chceli nieco take male pekne dizajnove na stole.

A ake su problemy bolo by treba casto menit cast vody je s tym nejaky vacsi problem alebo je to absolutne nevhodne ?

Bolo by to bez filtra okyslicovania bez vsetkeho len strk nejaky mach rastlinka nenarocna alebo nieco.

Dakujem

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Mini krevetkarium

Príspevok od používateľa mosfet »

Do toho by som dal iba red-cherry alebo niečo podobné čo pržije pomaly všetko ( ber to s rezervou ) no nedal si ani veľkosť , takže tažšie poradiť. čiastočná výmena vody 2 - 3 x týždenne a ak tam nebude filter tak by som tam dal nejaký echinodor ktorý by prrastal až von z gule ( aj si myslím že by to bolo estetické ).
Môj návrh je : skús uvidíš a potom sa pochváľ ;)

Shinrin
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26 Dec 2014, 14:01
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Mini krevetkarium

Príspevok od používateľa Shinrin »

Ja som mala pol roka 1dl flasu stvorcoveho tvaru s trochou machu a 5x red cherry (ziadny filter alebo kamienok) a lepsie sa im darilo ako v 10l presperkovanom akva kam som ich potom presunula... ale suhlasim s mosfet-om ine ako red cherry by som do takeho dacoho nedavala.
Neocardina - Red Cherry, Blue, zivorodky - rozne druhy, 2x senegal a 2x ornate bichir, blue gourami, 1x betta m, 3x pangio kuhlii, 3x Cynops pyrrhogaster

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Mini krevetkarium

Príspevok od používateľa Denis »

Tu som nasiel 0,9dcl piko akva o rozmeroch 72x32x40mm :) Ale poviem pravdu, neviem si v tom predstavit krevetku ani jednu. Shinrin nemyslela si kusok vacsi rozmer tej flase?

Shinrin
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26 Dec 2014, 14:01
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Mini krevetkarium

Príspevok od používateľa Shinrin »

bohuzial ani nie... o.oJ
teraz to pouzivam na vyplachovanie stetcov
Obrázok
Neocardina - Red Cherry, Blue, zivorodky - rozne druhy, 2x senegal a 2x ornate bichir, blue gourami, 1x betta m, 3x pangio kuhlii, 3x Cynops pyrrhogaster

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Aliceexedo a 5 neregistrovaných