Samochod

Prezentujte svoje krevetkárium
Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

aby ste nepovedali, ze som slubotechna co nic nesplni :P

tu su fotky z prerobeneho samochodu -
pohlad z lava
pohlad z lava
pohlad z prava
pohlad z prava
pohlad z predu
pohlad z predu
guppy su len na zabeh spolu so slimakmi, coskoro vsak pojdu prec, pretoze potrebujem premiestnit bojovnicu a toto je jedine akva, kde nikoho nezabije alebo nikdo ju :D ...

ocakavam - rozrastenie crypt po vacsine akva a suboj s vallisneriou o priestor ... v SSP sa mi to strasne paci :)

nic som neupravoval kvoli foteniu, nevytahoval som teplomer ani tu plavajucu crypto, ktorej odisli korienky a vyliezla zo strku ... tak ako to vidite, to vidim aj ja kazdy den

to pred akva tam dala manzelka pri dnesnom upratovani, su to ulity z brotii herculea (tie co mi odisli) a klepepto z posledneho zvliekania sonicky ... btw, ak by ste niekdo chcel raka ...
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

tak, dnes som bol po niekolkych mesiacoch na bratislavskej burze ... pre samochod to znamenalo novych obyvatelov a ako minule, tak aj teraz som nevydrzal len pri slimakoch :D

do akvaria pribudlo -
5ks carbl rili krevetiek
5ks black rilil krevetiek
10ks rasbora maculatus (asi, nepamatam)

+ som pridal krasny echinodorus, ktoreho meno si opat nepamatam :D ale rastie zevraj lenn do 25cm ... pytal som si maly vzrast do 30cm vysokeho akva takze ... urcite bude fotka, len teraz som sadil a mam to zvyrene, tak sa niekedy nakopem a dam to sem
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

aktualizacia fotky po pridani echinodoru a vymene svetla ...
svetlo som zobral z SSP a dal sem, chcem, aby sa mi to tu poriadne rozbehlo ...
IMG_20160321_153228.jpg
3 rasborky odisli, mali vychudnute brusko uy ked som ich tam nalial, ostatne su krasne cule a uz chytaju cervenkastu farbu, vobc niesu take ustrachane ako skvrnochvoste a grindal sa im velmi lubi

p.s. ta valisneria sa nejako neudrzala pri tom slabsom svetl,, uvidime, skusim ju mozno znova potom
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

rasborkz som prelovil do SSP, tam im je lepsie v spolocnosti skvrnochvostych, ale kedze som bol vcera na tej burze v brne, neodisiel som s prazdnym ...

sem do samochodu pribudlo:
6x panciernicek pygmaeus - vyzeraju v pohode, plannnujem dokupit este 4
6x microkrab http://rybicky.net/atlasostatnich/krab_ ... naiyanetri - zatial vacsinu casu zalezeny, avsak vydi trcat kade tade na dreve nohy, jeden je teraz vonku a vidim ho celeho :D
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Samochod

Príspevok od používateľa Hryzo »

krevetkam sa asi dari, okrem jednej, ktoru som splachol, lebo bola cela nejaka "chlpata", sa ostatn maju k svetu a uz mi tam pobehuju aj krasne mlade kusky ... farebne sa to neodvazim hodnotit, vsetky vyzeraju ze maju tmave teo modrsty chost ... uvidime, ked povyrastu.
krabici stae nejaky ziju, ci vsetci netusim, avsak ti, ktorch vidam sa krasne zvliekaju a rastu ... ak sa to da o micro povedat :D
pygmejovia stale vsetci nazive takze asi dobre ..
v akvariu sa mi premnozili clunky pravohrote, avsak koncne ustupuje prachova riasam asi aj vdaka nim takze ich len pucim ako potravu, inak nehavam.
chovam - ryby, raky, krevetky, slimaky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 11 neregistrovaných