Voľná diskusia a všetko ostatné

Nemusí sa týkať krevetiek
džara
Dátum registrácie: 11 Okt 2014, 10:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Voľná diskusia a všetko ostatné

Príspevokod užívateľa džara » 29 Jan 2017, 12:15

asi pred dvomi rokmi som v blave na burze kupil od matiasa z garneaxia.at, krmivo ebi gold, pol roka pred expiraciou -za polovicnu cenu. boli to takisto platky, dva druhy. este ich zopar mam. z casu na cas ich po platku krevetam hodim. zeru ich a su v pohode.

romanek
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa romanek » 08 Jún 2017, 20:42

Ahojte, idem na me u21 do polska a chcem sa spytat ci nepoznate nejaku schopnu akvaristiku v okoli mesta Kielce. Ked uz tam idem tak by som to vyuzial na kupu niecoho... :)
Chov: N.davidi yellow neon, Red Bee, Black Bee, Taiwan hybridy - panda, king kong, blue bolt, red wine, red ruby

Skrblo005
Dátum registrácie: 27 Feb 2018, 19:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Skrblo005 » 27 Feb 2018, 20:42

Ludia mohol by som sa opýtať ako dostať CO2 do 30 l akvária ku neocaridinam ?? Nehcem žiadne bomby a tekuté je vraj blbosť :) Ešte som videl fľaškove ale pre 30 l som nič nenašiel :(

Denis
Administrátor
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Denis » 27 Feb 2018, 22:11

Skrblo taketo nieco vid. link by si nechcel skusit? Mesiac mi to bublalo, ziadna staros, len dropchecker ti treba aby si nepresytil.

viewtopic.php?f=19&t=560
Caridina: Crystal Red | Crystal Black | Taiwan Bee Hybrid | Taiwan Bee - Panda, King Kong | Taiwan Bee - Red Wine, Red Ruby | Tiger | TiBee
Neocaridina: Bloody Mary | Super Red | Orange | Orange Sakura | Orange Rili | Blue Topas | Yellow | Black
Machy: Peacock moss | Flame moss | Creeping moss | Java moss | Lomariopsis lineata | Mini pellia
Kontakt: denis.madar(zavinac)gmail.com

Milos
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Milos » 06 Jún 2018, 16:10

Otazka za sto bodov na zaciatok uhorkovej sezony na fore: Viete niekto, preco je v latinskych nazvoch raz jedno a raz dve ii v slove "davidove", teda "davidi"/"davidii"? :)
https://en.wikipedia.org/wiki/Buddleja_davidii
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Užívateľov profilový obrázok
macadlo
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa macadlo » 16 Júl 2018, 11:16

Fuuuuuu ta vycislena hodnota ma pobavila. Na Ebay je kus za cca 2 dollars... Akurat problem je ten dovoz odkedy rastlina spada pod CITES
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

svicen
Dátum registrácie: 09 Mar 2017, 11:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa svicen » 16 Júl 2018, 12:05

macadlo napísal:

Fuuuuuu ta vycislena hodnota ma pobavila. Na Ebay je kus za cca 2 dollars... Akurat problem je ten dovoz odkedy rastlina spada pod CITES

asi tak nejak... a este by ma zaujimalo ze na ake vzdelavacie ucely to budu pouzivat

Milos
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Milos » 28 Dec 2018, 15:18

Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

prasan
Dátum registrácie: 06 Okt 2014, 14:59
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa prasan » 01 Mar 2019, 17:35

Chcem upozorniť na neférové jednanie užívateľa Lukáš Rodriguez akvaristika Most Česká republika na Facebooku. Hotová sľubotechna.Objednaný tovar 18.1.2019 neposlal.Už mi došla trpezlivosť.Najprv,že tovar odoslaný.Potom sa akože balík asi stratil.Následne,že to posiela nanovo.A stále nič.Prajem pekný deň Lukáš Rodriguez,už si to môžte nechať nemám záujem.Z Číny by som to mal skôr.

martinzemanovic82
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martinzemanovic82 » 01 Mar 2019, 19:52

Už nikdy by som od neho nič nezobral :) ma pekne ojekabátil o peniaze pri rastlinách keď som sa v tom ešte nevedel moc dobre pohybovať a hladel som predovšetkým na cenu...má už peknú zbierku ľudí čo na neho nadávajú len nech pokračuje :) ak si ešte neposlal peniaze ani to nerob a rovno to zamietni lebo od neho príde iba šalát nie pekné rastliny ako má nafotené....
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

pmasarik
Dátum registrácie: 08 Mar 2017, 18:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pmasarik » 10 Mar 2019, 10:03

Len tak na pobavenie, koľko úsilia je niekto ochotný investovať do akvária :D

Som amatér, ktorý nevidí rozdiel medzi bloode mary a sakurou, takže opatrne na mňa :D

martinzemanovic82
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martinzemanovic82 » 10 Mar 2019, 11:57

musím uznať že je to perfektne vyriešené ale z hľadiska dlohodobej funknčosti asi aj dosť náročné :)
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Návrat na "Diskusia o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný