Balenie a prevoz krevetiek

Nemusí sa týkať krevetiek
Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa macadlo »

Pri posielaní lietadlom teplota neni problém keď posielaš v termoboxe s heatpackom. Problém je že treba poslať v breathing bagu alebo v sáčku s minimom vzduchu pretože v podpalubí klesá tlak počas letu a keby bol obyčajný sáčok nafúknutý vzduchom tak sa ten vzduch pri poklese tlaku rozpína a roztrhá sáčok. Osobnú skúsenosť zatiaľ nemám len referujem čo spomínali chalani keď posielali halančíky (kaprozúbky) z afriky.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa Marshall »

Teraz uz mozem povedat, ze s posielanim kreviet lietadlom nie je ziaden problem. Boli v termoboxe s heatpackom. Sacok bol obycajny, ale nebol nijakym sposobom natlakovany, aby tam bola vôla kvoli rozdielom tlaku. Prezili to absolutne bez ujmy. Islo o 10 blue boltov a 10 red ruby.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Bydlisko: Horná Súča
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa martinzemanovic82 »

a to odkiaľ si kupoval krevety? veď BB a red ruby sú bežne dostupné u nás...len zo zaujímavosti samozrejme :)
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa Marshall »

Paradoxne som ich kupoval zo Slovenska :)

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Bydlisko: Horná Súča
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa martinzemanovic82 »

mám to chápať že bývaš mimo SR alebo som len ja pozadu keď používam Slovenskú poštu ? :D :D :D
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Používateľov profilový obrázok
Marshall
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 05 Nov 2017, 21:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Balenie a prevoz krevetiek

Príspevok od používateľa Marshall »

Mozno sa dozijeme toho, ze aj slovenska posta raz prekvapi :)
Inak si to pochopil spravne. Ceny na Slovensku su zhruba 1/4 oproti tomu, co stoja krevetky tu. Za cely cas, co si krevetky posielam z rodnej hrude mal som len 4 uhyny. Teraz vsak isli prvykrat lietadlom.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných