Návrhy a vylepšenia

Informácie pre členov fóra
Používateľov profilový obrázok
Jozef_L
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 01 Feb 2016, 11:18
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Jozef_L »

Hneď niekoľko vecí:
1, Asi by bolo treba mrknúť na nastavenie prístupových práv na fóre napr v sekcii inzercii práve kukám na príspevok od Jarma a píše mi to "Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia." čo je trochu na škodu.

2, "Inzerovať môžu len registrovaní užívatelia s minimálne 10 príspevkami v diskusnom fóre." príspevkov mám cez 20 a inzerovať nemôžem, nie že by som chcel, len vravím, že to je zle nastavené.

3, Ale to je asi skôr na Denisa. Neuvažoval si že by si sa presťahoval s hostingom niekde mimo websuportu, mne osobne sa moc ten ich hosting nepáči a servery majú desnú odozvu, myslím ze Forpsi sú podstatne rýchlejší. Akonáhle je tu cca 10 ludí tak to už cítiť.

4, Detto aj veľkosť obrázkov by sa mohla zvýšiť, ak by bolo v každom poste (je ich tu asi 7tisic) po jednom obrázku po 1 mega, nezhltol by hosting viac ako 10 giga, myslím že tej spomýnanej spoločnosti to je jedno aký veľký je web. Určite by to aj lepšie vyzeralo ak by tu boli kvalitnejšie fotografie.

Dokonca sa dá hosting aj vyskúšať asi na 2 týzdne zadarmo a migrácia dát nie je zase exaktná veda, je t oobyčajné CTRL C, CTRL V

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa romanek »

Jozef suhlasim s tebou, ale najlepsie na tom je, ze ked som prihlaseny tak mi obrazky v inzercii neukaze, no ako nahle sa odhlasim tak ich uz mozem vidiet bez problemov

nejde len o tu inzerciu sukromnu spravu posielat nemozem taktiez, kontaktovat inych clenov sukromnou spravou taktiez nemozem len ak zvysim svoju aktivitu, nejake to zrychlenie a zlepsenie by bodlo, ale to je na Denisovi

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Jozef a romanek, vdaka za info.

1-2, Tak to som netusil, ze nam nezobrazuje fotky pre novych uzivatelov. Sposobil to update phpbb, ktory som robil este v septembri vid. TU. Az sa cudujem, ze sa nik skor za takmer 5 mesiacov neozval. Asi by bolo najlepsie zrusit to pravidlo o pridavani inzercie po 10 prispevkoch vo fore.

3, Co sa tyka hostingu, je zaplateny do konca septembra, cize potom mozeme presunut inam, nie je problem. Sam som spozoroval spomalenost stranok.

4, tie fotky to je debata nekonecna, viem ze 200kB je malo, ale podla mna je 1MB zbytocne vela.

5, romanek neviem presne ci ked tie sukromne spravy ked povolim, tak ich povoli len pre novych uzivatelov, ktory sa prave od doby povolenia zaregistruju.

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa romanek »

cize nam to nepovoli ale povoli to len tym novym? tak dufam, ze nie, a ako sa rata vek člena respektive kedy nie som novy, zalezi to od aktivity na fore?

Používateľov profilový obrázok
Jozef_L
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 01 Feb 2016, 11:18
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Jozef_L »

Denis napísal:Jozef a romanek, vdaka za info.

1-2, Tak to som netusil, ze nam nezobrazuje fotky pre novych uzivatelov. Sposobil to update phpbb, ktory som robil este v septembri vid. TU. Az sa cudujem, ze sa nik skor za takmer 5 mesiacov neozval. Asi by bolo najlepsie zrusit to pravidlo o pridavani inzercie po 10 prispevkoch vo fore.
Už som našiel riešenie, tu na fóre, musím sa odhlásiť aby som videl fotky v inzerátoch, inak ich vidno nie je.
Denis napísal: 3, Co sa tyka hostingu, je zaplateny do konca septembra, cize potom mozeme presunut inam, nie je problem. Sam som spozoroval spomalenost stranok.
To som pozeral do kedy mas hosting, ved sa to da zistit aj od koho ho mas,
Denis napísal: 4, tie fotky to je debata nekonecna, viem ze 200kB je malo, ale podla mna je 1MB zbytocne vela.
Napr Forpsi ponuka hosting pre jednu domenu, neobmedzenym hostingom za 90 centov za mesiac. Co je zadarmo.
Takze riesit ci je 1M vela je ikelevantna. Takže aj keby mali 5M to je suma fuk. PhpBB aj tak spraví z fotiek náhlady, takze to nema vplyv na loadovanie stranok.
Denis napísal: 5, rmanek neviem presne ci ked tie sukromne spravy ked povolim, tak ich povoli len pre novych uzivatelov, ktory sa prave od doby povolenia zaregistruju.
Inak ani mne nejde posielanie SS.

Ako forum sa snazite udrzat ciste a myslim ze zo zaciatku tu aj bola tendencia to viac clenit co by nebolo na skodu + mozno by nejake veci mohli byt aj zamknute, len na citanie .....atd

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Zrusil som povinnost mat 10 prispevkov vo fore na zadavanie inzercie. Skuste to testnut niekto, ak bude treba zmazem potom inzerat testovaci.

Skuste poslat SS, ak nepojde budem riesit. (popravde som to este neriesil :))

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Okej cize na zaklade infa od Jozefa:

1, Posielat SS mozu vsetci uzivatelia, bez rozdielu poctu prispevkov.
2, Inzerovat mozu vsetci uzivatelia, bez rozdielu poctu prispevkov. Tiez opravena nemoznost vidiet prilozene subory.
3, Velkost prilohy nastavena na 500kB.

Ak su nejake problemy piste sem, budem sa snazit poriesit.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

midav. napísal:Mám taký nápad.
Skoro všetky fóra majú aj fb stránku. Ide o to, že krevetky a aj samotné fórum sa dostane aspoň trochu do podvedomia ľudí. Sem tam nejakú fotečku pridať sem tam nejaký oznam ( napr. Výstava) no čo na to hovoríte. ;) je to len taký napadík.
Milos napísal:Mne sa ten napad paci.
seic napísal:me sem "dotahl" prave jarino z FCB :-)
Majino napísal:Facebook rad pomozem :-)
Ahojte, tak fb stranka spravena, ospravedlnujem sa ze mi to tak dlho trvalo. Majino sa stal redaktorom na stranke a bude tam pridavat prispevky, fotky a ine zaujimavosti. Drzime mu palce a dakujem ti takto verejne Majo, mas u mna zopar (netusim este kolko ich bude) chocolate krevetiek ako prejav vdaky. Dam ti ich na burze v ZA :)

Používateľov profilový obrázok
Majino
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 08 Okt 2014, 21:19
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Majino »

Denis ďakujem za prejavenú dôveru :) Posnažím sa v priebehu týždňa naplniť dátami stránku. Budem rád ak mi aj ostatní členovia napíšu nejaké nápady, návrhy, zaujímavé články, videá pre FB stránku.
Apropo link na stránku: https://www.facebook.com/krevetkari/

Čiže čakáme s Denisom veľa Like a zdieľaní ;)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Jozef_L napísal:3, Ale to je asi skôr na Denisa. Neuvažoval si že by si sa presťahoval s hostingom niekde mimo websuportu, mne osobne sa moc ten ich hosting nepáči a servery majú desnú odozvu, myslím ze Forpsi sú podstatne rýchlejší. Akonáhle je tu cca 10 ludí tak to už cítiť.
chlapi pisal som na podporu ohladom slabej odozvy, odpisali mi ze premigrovali nas web na ssd ulozisko a malo by nam slapat forum rychlejsie. prosim o potvrdenie, ze mate ci nemate ten pocit, mne sa javi ze naozaj lepsie nacitava stranky. cakam na odpovede :)

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa jamro27 »

mne ani nie toci dost kolecka, teraz vecer to je uz lepsie

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

pisali mi mail dnes o 14hod tak cca od tej doby sledujte zmenu/nezmenu.

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa mosfet »

No aj mne sa to zdá v poslednej dobe strašne spomalené. Asi fakt by bolo dobré zmeniť hosting.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Musim povedat, ze sa mi zda hodne sviznejsie forum od dnesneho poobedia.

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa romanek »

Denis a to casove pasmo nemozes zmenit?

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa jamro27 »

romanek napísal:Denis a to casove pasmo nemozes zmenit?
to si musis ty nastavit v tvojom profile

ide to podstatne lepsie ako dobeda

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa romanek »

vdaka, uz to mam hotove

Používateľov profilový obrázok
Jozef_L
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 01 Feb 2016, 11:18
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Jozef_L »

Denis napísal: chlapi pisal som na podporu ohladom slabej odozvy, odpisali mi ze premigrovali nas web na ssd ulozisko a malo by nam slapat forum rychlejsie. prosim o potvrdenie, ze mate ci nemate ten pocit, mne sa javi ze naozaj lepsie nacitava stranky. cakam na odpovede :)
Je to citelne rýchlejšie. Palec hore.

AleK
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 26 Feb 2016, 14:21
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa AleK »

Ahoj podle mě je to lepší včera to bylo hrozný ..

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa seic »

je to rychlejsi ...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných