Návrhy a vylepšenia

Informácie pre členov fóra
Napísať odpoveď
Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Ahojte. Privítame akékoľvek návrhy a vylepšenia na fórum. Ak budú konštruktívne a hlavne ak budeme schopní, radi vyhovieme :)

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Tapatalk! Nejde mi tato stranka na tapatalku, mne a urcite aj ostatnym by to prislo vhod.
Dakujem!

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Dakujem za spustenie tejto stranky na Tapatalku! Vacsinou si fora pozeram cez mobil sa na mobile je dost neprakticke pozerat to cez prehliadac.
Dakujem!

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Co budeme schopni spravit spravime :-)

Odoslané z GT-I8190N cez Tapatalk 2

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

chcel by som doplnit úar veci a poprosit o pochopenie preco to tak je...

1, fotky v prispevkoch, max sirka obrazku 800pix - pri beznom HD rozlisenie na monitore pc, laptoru je to idealna sirka fotky na fore
2, max velkost fotky na prilozenie k prispevkom a nahratie na nase forum je 150kB - kvalita uplne postacuje na poziadavky fora si myslim
3, uprava svojich prispevkov - mozne upravit len do 3 minut po odoslani prispevku (uprava diakritiky, korekcia textu) - verte mi prejdeme vela nezhodam tymto obmedzenim. hlavne preto ked uzivatel napise nieco co by rad upravil po dalsich inych x-prispevkoch a dalsi citatelia sa uz nebudu vediet v tom texte zorientovat.

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

3 minuty je malo niekedy nieco zabudnem alebo si to zabudnem skontrolovat a potom musim pisat novu spravu... Navrhujem aspon 30-60 min...

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

okej tak napises dalsi prispevok a mozes poziadat moderatora u upravu, pripadne spojenie do jedneho prispevku. (rovno v druhom prispevku, pod prispevkom)

Stefan
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10 Okt 2014, 09:58
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Stefan »

Denis neplanuješ urobiť aj burzu kde by sa dali kupiť krevety pripadne vymeniť,mam na mysli len burzu kreviet.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Stefan este sme s Milosom nad tym neuvazovali, mozno casom ked komunita bude vacsia a bude vyzadovat tak spravime.

TAPATALK>>> Zatrhol som pridavanie fotiek a inych priloh cez tapatalk. Fotky su v nezmyselne velkom rozliseni na cely monitor a pritom velakrat ani nemaju co ukazat, lebo su robene mobilom. Odteraz sa fotky daju pridat len z PC, tak sme sa s Milosom rozhodli. Nebavi ma a ani nemam cas upravovat rozlisenie cudzich fotiek. Vdaka za pochopenie.

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Nerozumiem. Fotky nemam pridavat cez tapatalk alebo sa to neda?
Skuska: [IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10 ... 1dcd35.jpg[/IMG]
Vyzera to ze to ide.
Alebo to nemam robit ale da sa to?

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Hryzo »

Denis napísal:TAPATALK>>> Zatrhol som pridavanie fotiek a inych priloh cez tapatalk. Fotky su v nezmyselne velkom rozliseni na cely monitor a pritom velakrat ani nemaju co ukazat, lebo su robene mobilom. Odteraz sa fotky daju pridat len z PC, tak sme sa s Milosom rozhodli. ...
co na tom nechapes ... neda ti sem fotku cez tapatalk lebo to bolo nanic ... vid svoje prispevky kde par fotiek zabralo priestor 4 stran fora .... mimochodom ta velkost fotiek je slaba ... vela veci (drobnych veci co sa uz tak tazko fotia) sa na tak slabych fotkach nebude dat rozoznat ... na akva.sk ludia nadavaju na 300kb a vy date este polovicu .... neviem ake su celkove obmedzenia fora ako takeho ale podla mna fotky do 1,5M by boli akurat kvoli rozliseniu ... alebo aspon 500kb nech sa s tym da trosku rpacovat

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Myslel som ze sa to systemovo neda. Ale asi je to len zakazane...
Lebo v minulom prispevku sa mi podarilo sem dat fotku.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Hryzo napísal:mimochodom ta velkost fotiek je slaba ... vela veci (drobnych veci co sa uz tak tazko fotia) sa na tak slabych fotkach nebude dat rozoznat ... na akva.sk ludia nadavaju na 300kb a vy date este polovicu ....
Hryzo chapem, ze na akve sa im 300kB nepozdava, z 10 000 uzivatelov tam je asi 10-15 fotografov co naozaj vedia fotit a im je ta kvota nepostacujuca. pozeral som tvoje fotky na akve v teme o tvojom akva a neuraz sa, nechapem preco prave ty poukazujes na malu kvotu. dolezite je vediet, ze tu na krevetkaroch nemame fotoalbum, preto si s Milosom nemyslime, ze 150kB kvota na obrazky v prilohach je postacujuca. a navyse nas vsetkych nebudu otravovat obrazky cez dva monitory (i ked to ide zamedzit inak)
MikelCRS napísal:Nerozumiem. Fotky nemam pridavat cez tapatalk alebo sa to neda?
Mikel sadni si k pc a uvidis ci sa ti to podarilo, pripadne v tvojom mobile pouzi internetovy prehliadac. fotku co si pridal cez tapatalk vidiet opat len cez tapatalk, cize zatial sme ju videli asi len mi dvaja a ostani nie, lebo ho nepouzivaju a ja som len odskusal.
Miso dalsia vec, chcem ta poziadat keby si sa drzal tem podla toho aky maju nazov. nepytaj sa teraz, ktore temy mam na mysli a co je podstatne mali by tvoje prispevky dat nieco citatelovi. Toto je diskusne forum, nie chat a nerad by som bol aby sa tu zacali mazat prispevky. Mas 13 rokov, citat pisat vies, predpokladam ze si pochopil.

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

No pozeral som si tie moje fotky v prehliadaci a su naozaj velke, nerobi mi problem ich upravit ale neviem ako... Ci je to vlastnost tapatalku a treba to robit cez pocitac alebo prehliadac?
Denis je mi jasne ze ked si pisal ze ta nebavi upravovat fotky cuzdich ludi. Nevadi mi ze si ma nazval cuzdim vlastne to je aj pravda ale mohol si to kludne skonkretnit ze ta nebavi upravovat to po mne... Ved si pisal ze nikto okrem mna tapatalk nepouziva.
A neboj vsetkemu som pochopil a budem sa snazit aby sa to neopakovalo.

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Milos »

Cav Hryzo,
dik za upozornenie, ze na akva.sk sa ludia stazuju aj na vacsie rozlisenie, ake mame my tuna. Taketo info sa opali mat. Radi by sme tu samozrejme umoznili co najvacsi datovy rozmer/ rozlisenie. K technickym detailom ma pristup skor Denis ako ja, ale podla jedneho z nasich rozhovorov - ak som spravne pochopil -, mame zatial na hostingu k dispozicii mensi objem dat. Ked sa toto zmeni, zmeni sa aj limit na fotku. Do tej doby dakujeme za pochopenie a ospravedlnujeme sa za obmedzenia.
Denis: ak som v niecom podal nepresnu/neuplnu informaciu, prosmi o doplnenie/upresnenie. Dik.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Hryzo »

denis v pohode ja len ze - moje fotky su robene starsim digitalom kde som musel znizit rozlisenie fotenia na 800*600 aby som sa zmestil do tych 300kb ... s lepsim rozlisenim su krajsie fotky ale bohuzial maju cca 1Mb a je na nich vidiet ovela viac detailov ... napriklad na tom 800*600 neviem poriadne odfotit ani 0,5cm slimaka :) ... preto poukazujem na vyssiu kvotu ... preto som to pisal ... pravdaze bol to len koment ako to vidim ja ... nic kriticke

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

hryzo mas pravdu, rad by som bol za pekne velke fotky, zatial nechajme takto ako je, uvidime co cas ukaze. aj tu u nas na fore je max rozlisenie foto do prilohy 800x600pix, cize ked odfotis na fotaku na toto rozlisenie, tak potom uz len v nejakom programe upravit kapacitnu velkost na 150kB a menej. a prepac ak som reagoval prchko, no nedaju sa prispevky upravovat, nedalo sa uz upravit (neviem ktory lolo to tak nastavil :mrgreen: )

pripadne by tu este bola jedna moznost a to, prilozit malu foto ako prilohu tu na nase forum a pod nu link na velku fotku, ktora bude nahrata niekde na nejakom ulozisku dat. len zistit ake sa na to najviac hodi...

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Pribudlo nam forum o rakoch a mini racikoch, moderator kto iny ako prasan, lepsieho chovatela rakov na svk nepoznam :)

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Tie fotky mozem pridavat aj cez mobil prehliadacom alebo len cez pocitac?

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrhy a vylepšenia

Príspevok od používateľa Denis »

Fotky sa daju pridat z pc, ale aj cez mobil prehliadacom, ale ako priloha len do velkosti 800x600pix a 150kB. vyskusaj v svojej teme krevetkaria, ak by nieco napisem, pripadne ty mi napis potom ak budes chciet daco prerobit.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných