Voda u CRS: zdroje vody, mineraly, parametre...

Vrátane Red Bee a Black Bee, Pure Red Line
Užívateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Voda u CRS: zdroje vody, mineraly, parametre...

Príspevokod užívateľa martinzemanovic82 » 09 Dec 2018, 22:48

Teraz konkrétne ani nie ale keď som čítal celé fórum všetko čo tu je tak som.na také veci narazil určite by to chcelo tému s rokom kde budú len tie.najaktuálnejšie poznatky a nebolo to mierene iba na túto jednu sekciu o vode myslel som skôr celkovo
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Milos
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Milos » 10 Dec 2018, 15:33

Tiez dobry napad. Lenze urobit celkove review toho, co sa v 2018 poklada za platne a co sa pozmenilo by asi vyzadovalo cas, ktory nikto nema :D
Mozno ak by sa k tomu pristupilo na zaciatok diskusne, ze kazdy prida co ho napadne, tak by to slo.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Užívateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martinzemanovic82 » 10 Dec 2018, 16:42

to áno ale to by chcelo aj patričný názov témy by to začiatočník alebo nový člen vedel rýchlo a efektívne nájsť :)
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

Návrat na "Krevetky Crystal Red & Crystal Black"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný