Krmivo pre mladé crs

Vrátane Red Bee a Black Bee, Pure Red Line
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Vegas1122
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 27 Feb 2016, 13:32
Bydlisko: Púchov
Kontaktovať používateľa:

Krmivo pre mladé crs

Príspevok od používateľa Vegas1122 »

Ahojte, potrebujem poradiť. mám prvé mladé crs od včera a dalších 6 samičiek mi nosí ale netuším či mám mladým nejake špeci krmivko kúpiť alebo čo je pre ne najlepšie??? prípadne čomu sa mám vyvarovať. za akékolvek rady od vás skúsených dakujem
Príprava na chov crs, začiatočnik :ugeek:

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivo pre mladé crs

Príspevok od používateľa Milos »

Najlepsie je kupit pre ne nejake praskove krmivo, tak aby sa po ne dostalo a nemuseli on zapasit. Ak mas obycajne vlocky pre ryby, moze posluzit aj to.
Okrem toho je na trhu samozrejme aj spusta znackovych (citaj: predrazenych) krmiv, ktore o sebe deklaruju, ze maju velmi specialne, zvlastne a vyzivne zlozenie prave pre mlade. Ci niektora z firiem produkujucich tieto krmiva aj robila pokusy v snahe zistit, ci ich vyrobok naozaj funguje ako tvrdia, to pochybujem. Ak by to tak bolo, asi by sme o tom vedeli. Niektori si mozno aspon dali tu pracu a zalozili produkciu na zaveroch z akvafariem, a inych odvetvi agrotechniky a biotechnologie.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
Vegas1122
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 27 Feb 2016, 13:32
Bydlisko: Púchov
Kontaktovať používateľa:

Re: Krmivo pre mladé crs

Príspevok od používateľa Vegas1122 »

milos dík za odpoved. som akosi nemal čas sa sem dostať. tak použil som teraz klasické vločkové krmivo ktoré som rozmixoval na jemné mini vločky a ako som zistil mám aj práškové žrádla pre krevetky. ani neviem čo všetko som už nakúpil :)
Príprava na chov crs, začiatočnik :ugeek:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní