Hynutie mláďat vs bordel v substráte.

Vrátane Red Bee a Black Bee, Pure Red Line
Napísať odpoveď
BubaGump
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 08 Máj 2018, 15:34
Kontaktovať používateľa:

Hynutie mláďat vs bordel v substráte.

Príspevok od používateľa BubaGump »

Ahoj, v poslednej dobe sledujem radikálny úbytok mláďat u TBH a taiwanov, videl som nosiť viacero samíc a aj zopár mladých red ruby a hybridov ale nejako pomizli. Skrátka samice nosia, pustia a mladých niet. Podmienky sa v akváriu nijak nezmenili, rovnaké krmenie aj výmeny vody. Len sledujem čoraz viac detritu v substráte. A moja otázka je ci tie úhynu nemôžu byť spôsobené nárastom detritu v substráte. Bohuzial nemám doma žiaden test na NO2, NO3. Ako ho
setrne odstrániť?!, virit dno moc nechcem a na reštart sa veľmi necítim. Nasadil som aj piskorky ale asi nestačia.
Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů...

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Hynutie mláďat vs bordel v substráte.

Príspevok od používateľa Milos »

o vymene/cistni dna tu uz popisane bolo, skus to najst.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

BubaGump
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 08 Máj 2018, 15:34
Kontaktovať používateľa:

Re: Hynutie mláďat vs bordel v substráte.

Príspevok od používateľa BubaGump »

Nevedel som, pohľadam , dik.
Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů...

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Hynutie mláďat vs bordel v substráte.

Príspevok od používateľa Milos »

mas este okrem spomenutych nejake ine druhy?
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných