Bloody Mary

Všetky krevetky rodu Neocaridina (Sakura, Chocolate, Bloody Mary a iné)
Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa Denis »

Nedavno som si doniesol nove bloody mary, co ma vsak prekvapilo, po ani nie troch tyzdnoch akoby dve samicky stratili na farbe :(
Prikladam fotku, aku mali farbu tyzden dva po vypusteni do akva.
krev_Bloody_Mary.jpg

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa Milos »

tuna vypadaju mat dobru farbu. ale mozno boli prifarbovane umelo niecim v strave.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

janoch
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 02 Okt 2018, 07:49
Bydlisko: Badín

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa janoch »

Takže dúfam, že bavia niekoho aj Neocaridiny ešte lebo všetky príspevky sú o nich staré... Chcel by som začať asi z bloody mary, ale mám chaos v tom ako budú vyzerať. Poznal som cherry sakura a myslel som že je to len viac červenej. Ale z tej Vašej schémy som zistil, že bloody mary sú z čoko.

Moja predstava sú farebné ale priesvitné krevetky. Také sa mi páčia viac ako keď sú nepriehľadné. Sú teda bloody marry iné ?

Používateľov profilový obrázok
martinzemanovic82
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 22 Dec 2017, 15:36
Bydlisko: Horná Súča
Kontaktovať používateľa:

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa martinzemanovic82 »

janoch bloody marry by teda vôbec nemali byť priesvitné práveže tie by mali byť najviac husto zafarbené ak chceš priesvitné s nádychom červenej skús red cherry zohnať tie by mohli splniť tvoje požiadavky
Neocaridina yellow neon,Blue Topaz,Bloody Mary, PBL Benibachi, Red Galaxy pinto, Black Galaxy pinto, Black pinto spotted head, Red pinto spotted head,Taiwan bee Blue bolt, Red Wine, Red Ruby, Panda, King Kong, Aura Blue, Tangerine, ;)

janoch
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 02 Okt 2018, 07:49
Bydlisko: Badín

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa janoch »

hej len tie sa už dáko nepredávajú a sú slabo červené... Naživo je najjasnejšia červená asi bloody marry? Tak samožno vykašlem na to aby boli priesvitné :D

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa Milos »

odporucal by som tiez zohnat si red cherry a potom skusit selektovat. ale neviem, do akej miery to pojde. cerveny pogment sa nachadza na povrchu, priesvitny efekt sa da najlepsie vytvorit u pogmentov, ktore sa nachadzaju v tele, napr. u modrych neokaridin.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

janoch
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 02 Okt 2018, 07:49
Bydlisko: Badín

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa janoch »

Díky zaujímavé a modrá je jediná čo má takú vlastnosť?

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Bloody Mary

Príspevok od používateľa Milos »

Myslim, ze tiez zlta. A mozno este nejake dalsie, s ktorymi nemam skusensot :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní