Yellow fire

Všetky krevetky rodu Neocaridina (Sakura, Chocolate, Bloody Mary a iné)
jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa jamro27 »

prasan napísal:Samotný zakladateľ fóra je krevetkár + pár ďalších ľudí tu na stránke.Počkaj a určite sa ti niekto z nich ozve.Vedia poslať,majú kvalitné krevetky a máš to doma raz dva.
Skús sa opýtať Denis-a/ kiLLt-a alebo Miloš-a.
Yellow fire asi tazko zozene, vacsina sme ich kupovali v kratkej dobe od Ludvika a odchovov este moc nie je
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

majtan.miso
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 29 Júl 2015, 10:04
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa majtan.miso »

Tusim sme ich dnes od Ivana Vyslužila brali na burze

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa MikelCRS »

kiLLt ma uz dlhsie krasne yellow neocaridiny.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa jamro27 »

MikelCRS napísal:kiLLt ma uz dlhsie krasne yellow neocaridiny.
Tomas yellowky nema, nemal ich uz cez leto ked som bol u neho
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Denis »

Ano Killt - Tomas ich zrusil co je velka skoda. Ja ich nemam.

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa romanek »

ja som ich kupoval v istej akvaristike, kde to akvarium mali v kute a nebolo ani dobre vysvietene, z osmich ktore mi vybrali som mal jednu yellow fire, zvysok to boli nejake slabo cervene mixi, skoda ze som to zistil az doma a nepozrel som sa na ne skor, posledny krat som tam nieco take kupoval.

dakujem, este pockam, a uvidim, mozno si zaobstaram nieco ine,
Chov: N.davidi yellow neon, Red Bee, Black Bee, Taiwan hybridy - panda, king kong, blue bolt, red wine, red ruby

majtan.miso
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 29 Júl 2015, 10:04
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa majtan.miso »

uploadfromtaptalk1453662893036.jpg
Sent from my LG-D855 using Tapatalk

DevilsNR
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 06 Okt 2014, 06:42
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa DevilsNR »

na bazosi ich ponúka nejaký pán z Trnavy,aj celkom dobrú cenu má...
Chov: CRS,CBS,Tibee, Taiwan,Sakura red, orange, schoko, black, yellow, Black&Blue, white pearl,blue dream, blood mary, c.japonica, c.gracilirostris

romanek
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 01 Jan 2015, 20:24
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa romanek »

ale to nie su yellow fire co ponuka
Chov: N.davidi yellow neon, Red Bee, Black Bee, Taiwan hybridy - panda, king kong, blue bolt, red wine, red ruby

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa seic »

Milos si v me prezentaci 54l AQ vsimnul Black/Choco... ale ty nebyly duvodem k objednavce, ty se jen "svezly" ;)
db.jpg
bn.jpg
¨
df.jpg
uplne nahodou jsem nekde na netu narazil na inzerat chovatele-amatera (zadny velkochovatel ma jen 2 druhy, nikdy krevetky neposilal postou) ... zaujaly me jeho fotky, protoze to vubec nepripominalo dnes defacto jedine nabizene var. Neon - mensi vzrustem, novejsi linie Neoc. z Taiwanu ala Bloody Mary/Black/Choco apod. ... tyhlety ted dorostly, jsou mnohem vetsi, robustnejsi, samice jeste nenosi, ale uz delkou miri ke 3cm... zkratka to vypada na original starou linii puvodnich Yellow Fire, pekne pokryti zlutou, zarivy pruh na zadech maji i samci ... btw dostal jsem z nej, ze je koupil nekde na Slovensku na burze :)

P.S. fotak v mobilu ma asi problem s tim pruhem na zadech a barvu haze trochu do svetle zelena... maji peknou zlutou jako ta krevetka na posledni fotce uprostred...

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Milos »

hej tieto obrie zlte som videl len raz na jednej vystave. ked sa namnozia, daj vediet :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Denis »

Ak ich kupoval na sk burze, tsk zrejme od Ludvika Sabrsulu, on mava velke kusy uz pri predaji a hlavne zlta je naozaj zlta.

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa seic »

Denis: nevim jak aktualne, ale od Ludvika jsem kdysi Yellow bral, mel pekne zlute, ale zkratka obycejne... tyhle s jasnym pruhem na hrbete to urcite nebyly... ;) spis to vypadalo na Made in Taiwan, postupne to vyzdechalo bez jakekoliv snahy o mnozeni ... jinak zapomel jsem zminit dalsi zajimavost - choval je a odchovaval ve vode 500 TDS :!: :shock: ... overeno po prijezdu, zkousel jsem je pri 200 TDS... zvladly to, ztratil jsem jen jeden kus... ted jsem pro ne predelal AQ a dam jim pekne nasi studnicni 340 TDS... :)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Denis »

Seic vidis a ja som prave u Ludvika videl tie s pruhom na chrbate. Vies ono to je si tak, co nabalia aziati...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa seic »

Denis napísal: Vies ono to je si tak, co nabalia aziati...
jasne, snad kdysi pred cca 5 lety, kdy jsem Ludvika potkal v Brne na burze poprve, to byly vsechno jeho krevetky... :) casy se ale zmenily a to klasicke "jasne pane, vsechno to jsou moje odchovy" uz neverim nejen jemu... ;)

DevilsNR
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 06 Okt 2014, 06:42
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa DevilsNR »

No nejdem sa nikoho zastávať ani tvrdiť že sú to jeho odchovy ale od Ludvíka mám tieto žlté s chrbtovým pásom ako u sakúr, sú pekné veľké kusy bez problémov sa množiace. Odpad z nich je tak 10% možno menej. Mám ich vyše rok a pol.
včerajšia foto
včerajšia foto
odchyt na caridinashow
odchyt na caridinashow
Chov: CRS,CBS,Tibee, Taiwan,Sakura red, orange, schoko, black, yellow, Black&Blue, white pearl,blue dream, blood mary, c.japonica, c.gracilirostris

Používateľov profilový obrázok
prasan
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 06 Okt 2014, 14:59
Bydlisko: Spišská Belá
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa prasan »

Pekné ich máš.A ten selekt na caridina show - krásne žlté i tie tmavé. ;)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Denis »

Devil nech mi nikto netvrdi, ze ked sa na burze predavaju len same samice velke 2,5cm a ani jeden samec medzi nimi, ze su to domaci odchov. Tu z fora uz par ludi objednavalo z Ciny priamo z chovne krevetky a samca tam je problem najst z dovozu. Netvrdim, ze stale predava same samice pri kazdej neo farbe, ale prave u yellow som to videl.

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa seic »

kontaktoval jsem chovatele - jsou od Ludvika ... ;)

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Yellow fire

Príspevok od používateľa Denis »

Chlapi ved si precitajte posledny prispevok od D.D. na 3 strane v tomto vlakne - chrbaty maju lemovane, a na 4 strane druhy prispevok od D.D. - ohladom samcov/samic z Azie. Netvrdim, ze teraz uz sa nepredavaju odchovy, ale ak uvidite same samice na burze v akvariu tak na beton je to dovoz.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných