Taiwan BEE

King Kong, Panda, Blue Bolt, Red Bolt, Wine Red, Red Ruby a ich hybridy
Miky
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 24 Nov 2014, 21:11
Bydlisko: Středočeská kraj, CZ
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Miky »

Díky za odpověď ;) To budu muset založit dvě akva i pro červené

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Ak chceš odchovávať červené vo veľkom, tak asi áno. Ak nie, môžeš ich mať spoločne. V takom prípade platí to isté, čo pri kombinovaní CRS/CBS: Čiernych by nemalo byť viacej ako cca jedna desatina až jedna pätina populácie.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Miky
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 24 Nov 2014, 21:11
Bydlisko: Středočeská kraj, CZ
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Miky »

Ve velkém ne, ale chtěl bych hezké krevetky. U CRS jsem raději skoro všechny CBS oblovil a přidal k CBS od Denise samostatně. Jsou moc hezký a já bych z nich chtěl udlělat čistou linii.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Denis »

Prikladam foto mojich red wine:
Taiwan-Bee---Red-Wine---Denis-Madar---2.jpg
Taiwan-Bee---Red-Wine---Denis-Madar---3.jpg

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

WHAT THE F**CK! :D
Tak toto uz je naozaj pekny priklad! :D Woooow! :D Tam to v strede, to je red tiwan cela cervena, len s koncami plutvy bielymi? Wooow ale parada naozaj. Ty ich chovas uz v akvariu cisto len pre red taiean? Takto sa uz aj mnozia, alebo su to zatial len mlade od rodicov z inej chovnej skupiny?
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Replikant33
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16 Okt 2015, 17:31
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Replikant33 »

Ahoj . jsem tu nový a při pročítaní fora jsem nenarazil na doporučené parametry pro chov TB a CRS zajíma mně rozsah PH, TDS , EC, předem děkuji.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa jamro27 »

to iste ako CRS
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Lenze ani CRS nenasiel. Niekde to urcite bude v inej teme..

pH 5,5-6,5(ja mam 5,0 ale moc ma to netesi), TDS 100-160(?), kh 0, gh 4-6

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Denis »

Milos v prvom momente ked som cital tvoj prispevok v mobile, som si myslel, ze nejaky spamovaci robot napisal tie nadavky :D
Ta red wine fakt neviem aka je, ci aj na hlavicke nema trochu bieleho, nepozorujem ich velmi poslednou dobou, nie je cas :(
Tieto krevetky su vsetky potomkovia krizencov z tb a tbh, boli v inom akva, poprekladal som ich sem vsetky do noveho akva, aby rychlejsie rastli. Pomaly budu dorastat a dufam, ze uz aj vajicka budu nosit. Pandy v inom akva mi uz nosia, aj malinke pandy som uz videl od nich.

Replikant hodnoty take ako ti Mikel napisal, vodivost 220-240uS mam.

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Replikant, o parametroch vody sa docitas tuna:
http://krevetkari.sk/viewtopic.php?f=6&t=24
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Replikant33
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16 Okt 2015, 17:31
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Replikant33 »

děkuji moc za info že pro CRS a TB platí stejné hondoty,. z některých přízpěvku se mi zdalo že je to uplně jiné. Množná i pro to že ty názory- na to jaké by ty hodnoty mněly bít jeětě nejsou uplně tak uceleeé. opravdu jsem hodně hledal a nožná i špatně ale opravdu doporucěné parametry, jsem nenašel u žadnéého druhu bud kusé informace kdo to jak má a nebo nějaké dohady.

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Na internete naozaj koluje kadečo, ale my tuna dobre vieme, že kde sa darí CRS, bude sa dariť aj taiwanom :)
Vitaj na fóre!
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Replikant33
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16 Okt 2015, 17:31
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Replikant33 »

a existují nějaká všeobecná čísla, nebo je to jen na skušenosti každého zvás ?

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Existuje docela presne a jasne definovany interval, s urcitymi odchylkami. Viacej tuna na fore o parametroch, tam sa docitas co potrebujes nie len o cislach,ale aj ako sa k nim dostat, ako ich udrzat, atd:
http://krevetkari.sk/viewtopic.php?f=6&t=24
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Replikant33
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16 Okt 2015, 17:31
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Replikant33 »

opravdu moc ti děkuji za pomoc , velice si vážím tvé odborné pomoci.

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Hehe prvý krát ma niekto nazval krevetkovým odborníkom, ak teda nepocítam moju drahú, ale tá to myslí sarkasticky :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Replikant33
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16 Okt 2015, 17:31
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Replikant33 »

oproti mně určitě. každopadně mám mnoho a mnoho otázek na které jsem nenašel odpověd.

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa Milos »

Pokojne sa pytaj, jedina podmienka je, aby si sa pytal v prislunom fore k danej teme, aby tu nebol chaos :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa seic »

zdravim, Taiwani mi stale "vrtaji hlavou" :-) zalezi podle Vas na kvalite hybridu/Mischlinge? nebo z jakychkoliv hybridu muze vypadnou normal Panda, Kong, staci kdyz Mischlinge bude mit Taiwan gen... proc se ptam, v CR tj. s Taiwany na prd, M.Pruner cosi zacal prodavat, ale kdyz vidim ty ceny 4-6 Euro, to vypada na import... jinak nikde nic, od Vas z SVK posila do CR Rasto Blanar Hybrid za 2,90, netusim zda prodava importy nebo svoje, nikdy jsem od neho nic nebral... Denis do cR neposila...
jeste Winter z CR prodava za nejakych cca 1,90 Euro Hybridy, ale podle fotek je to "pekna divocina" :-)

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Taiwan BEE

Príspevok od používateľa seic »

pripadne muzete sem, asi hlavne Denis prosim nahodit jak vypadaji Vase Hybridy? Winter u sve aukce ukazuje toto
http://aukro.cz/krevetka-caridina-hybri ... 40703.html

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných