NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Súťaže, burzy, stretávky
Napísať odpoveď
Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa Denis »

Ahojte, chcel by som sa spytat ci sa najde niekto kto by mal zaujem o odbornu prednasku o krevetkach, o ich parazitoch a farebnej selekcii krevetiek od pana Rafała Maciaszeka, http://www.kumakshrimp.pl. Je to este mlady chalan, ale verte mi mame sa co od neho ucit. Prednasok ma za sebou uz viacero. Jednou z nich je napriklad aj European Shrimp Contest v Taliansku, ktora je spomenuta v casopise Akvarium c. 31 https://issuu.com/e-akvarium/docs/akvarium31/0. Na strane 22 je rozhovor s nim, ktory robil Jirka Libus. Prezentacia bude v polstine, pripadne ak sa najde niekto kto bude prekladat z anglictiny, moze byt aj po anglicky. Priznam sa nie som ziadny organizacny typ, necakajte od stretnutia vela co sa tyka organizacie. Rafal mi sam navrhol male krevetkarske stretnutie, ci by bol zaujem.

Termin dal na sobotu 2.7.2016 alebo potom az po 15.8.2016 (presny datum neviem), zrejme z rana. Predpokladam, ze by sme to spravili v Ruzomberku, miestnost sa bude odvijat od poctu zaujemncov, asi najskor nejaky restauracny podnik s moznostami na prezentaciu ako dataprojektor a pod.

Nastava otazka, ma niekto zaujem o stretnutie a prezentaciu?

plautus
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20 Dec 2014, 21:45
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa plautus »

Ja by som mal určite záujem :)

majtan.miso
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 29 Júl 2015, 10:04
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa majtan.miso »

Moj nazor: Bratislava (koli lahkej dostupnosti ako z Viedne tak Budapesti a Brna/Prahy pricom cesta zaberie vlakom cca 3 hodiny a da sa zabezpecit ucast z vyspelych akva trhov), jazyk anglina kedze s nou dnes nema problem snad nikto a cas na august (koli predsednictvu tu bude kopec podujati cize prednaska + kulturny program na prezentaciu krajiny). Mlady by si takto mohol spravit dobru PR kampan

Odoslané z LG-D855 pomocou Tapatalku

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa Denis »

Majtan.miso chapem ta, no takto. Navrh padol od Rafala preto v okoli Tatier, lebo robi bike trip tadial. A RK preto, lebo pisal na FB, ze ci ma niekoho, kto chova krevetky po ceste, kedze je krevetkar.

Používateľov profilový obrázok
viridis
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25 Nov 2014, 16:14
Bydlisko: Očová
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa viridis »

Ak by mi termin nekolidoval s niecim prioritnejsim (co este neviem povedat), tak by som sa mozno do ruzomberka pozrel.
Neocaridina davidi (Red, Blue) | Caridina mariae & cantonensis (Tiger & CRS) || krevetky - wiki

Slezina
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 23:12
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa Slezina »

Ja by som naisto dosiel :D :)

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa mosfet »

2.7. na 100% nemôžem :cry: no veľmi rád by som došiel

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: NAVRH: Rafał Maciaszek na Slovensku - Odborna prezentacia

Príspevok od používateľa Milos »

Ja nemozem a som odruky, ale Kumak-a odporucam. Ja som sa napr. naucil slachtit krevetky pomocou jeho clankov o pigmente a podpigmente. Velmi uzitocne hlavne u Blue Velvet.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných