Konečne som sa aj ja dostal k založeniu môjho prvého krevetaria. Po preštudovaní tohto fóra sa snažím vyvarovať chýb, tak hádam výsledok bude stáť za to. Momentálne zabieham druhý týždeň. Koncom augusta by som tam chcel dať osadníkov. Plánujem tam krevetky neocaridiny cca 10 ks, zo 3-4 otikov a mozno borarasky, ale pre tie nemam vhodnu vodu, lebo mame tvrdu vodu a ph aj v ostatnych nadrzach mam okolo ph7,6 az 8. Kedze som z LM tak krevetky by som rad zobral od Denisa. Uz som od neho bral 5ks v maji do spoločenského akva, ale prežila len jedna.